اخبار روز سریالهااخبار روز فیلمهامراسم و جشنواره هامراسم و جشنواره ها

برندگان Critics’ Choice Awards 2016 اعلام شدند : Spotlight, Mad Max, Leonardo DiCaprio و … (عکسهای فرش قرمز اضافه شد)

تنها چند روز بعد از انتخاب کاندیدای بهترین فیلمهای 2015 توسط Academy of Motion Picture Arts & Sciences یا همون اسکار ، منتقدین نیز دست به کار شدند و در مراسمی که ساعاتی پیش از شبکه ی A&E پخش شد برندگان اون مشخص شدند…

به گزارش آریافیلم ، 21 مین دوره ی این مراسم که در Santa Monica, California برگزار شد شب خوبی برای Spotlight and Mad Max: Fury Road بود و سریال جدید Mr. Robot نیز خوش درخشید و در زیر میتونید لیست کامل این برنرگان رو ملاحظه بفرمایید که محض انتشار ویدیوی مراسم در سایت نیز قرار میگیره.

در بخش سینما

بهترین فیلم
The Big Short
Bridge of Spies
Brooklyn
Carol
Mad Max: Fury Road
The Martian
The Revenant
Room
Sicario
برنده : Spotlight

بهترین بازیگر مرد
Bryan Cranston – Trumbo
Matt Damon – The Martian
Johnny Depp – Black Mass
برنده : Leonardo DiCaprio – The Revenant
Michael Fassbender – Steve Jobs
Eddie Redmayne – The Danish Girl

بهترین بازیگر زن
Cate Blanchett – Carol
برنده : Brie Larson – Room
Jennifer Lawrence – Joy
Charlotte Rampling – 45 Years
Saoirse Ronan – Brooklyn
Charlize Theron – Mad Max: Fury Road

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
Paul Dano – Love & Mercy
Tom Hardy – The Revenant
Mark Ruffalo – Spotlight
Mark Rylance – Bridge of Spies
Michael Shannon – 99 Homes
برنده : Sylvester Stallone – Creed

بهترین بازیگر نقش مکمل زن
Jennifer Jason Leigh – The Hateful Eight
Rooney Mara – Carol
Rachel McAdams – Spotlight
Helen Mirren – Trumbo
برنده : Alicia Vikander – The Danish Girl
Kate Winslet – Steve Jobs

بهترین بازیگر مرد/زن جوان
Abraham Attah – Beasts of No Nation
RJ Cyler – Me and Earl and the Dying Girl
Shameik Moore – Dope
Milo Parker – Mr. Holmes
برنده : Jacob Tremblay – Room

بهترین بازی گروهی
The Big Short
The Hateful Eight
برنده : Spotlight
Straight Outta Compton
Trumbo

بهترین کارگردان
Todd Haynes – Carol
Alejandro González Iñárritu – The Revenant
Tom McCarthy – Spotlight
برنده : George Miller – Mad Max: Fury Road
Ridley Scott – The Martian
Steven Spielberg – Bridge of Spies

بهترین فیلمنامه اورجینال
Matt Charman and Ethan Coen & Joel Coen – Bridge of Spies
Alex Garland – Ex Machina
Quentin Tarantino – The Hateful Eight
Pete Docter, Meg LeFauve, Josh Cooley – Inside Out
برنده : Josh Singer and Tom McCarthy – Spotlight

بهترین فیلمنامه اقتباسی
برنده : Charles Randolph and Adam McKay – The Big Short
Nick Hornby – Brooklyn
Drew Goddard – The Martian
Emma Donoghue – Room
Aaron Sorkin – Steve Jobs

بهترین  فیلمبرداری
Carol – Ed Lachman
The Hateful Eight – Robert Richardson
Mad Max: Fury Road – John Seale
The Martian – Dariusz Wolski
برنده : The Revenant – Emmanuel Lubezki
Sicario – Roger Deakins

بهترین طراحی صحنه
Bridge of Spies – Adam Stockhausen, Rena DeAngelo
Brooklyn – François Séguin, Jennifer Oman and Louise Tremblay
Carol – Judy Becker, Heather Loeffler
The Danish Girl – Eve Stewart, Michael Standish
برنده : Mad Max: Fury Road – Colin Gibson
The Martian – Arthur Max, Celia Bobak

بهترین تدوین
The Big Short – Hank Corwin
برنده : Mad Max: Fury Road – Margaret Sixel
The Martian – Pietro Scalia
The Revenant – Stephen Mirrione
Spotlight – Tom McArdle

بهترین طراحی لباس
Brooklyn – Odile Dicks-Mireaux
Carol – Sandy Powell
Cinderella – Sandy Powell
The Danish Girl – Paco Delgado
برنده : Mad Max: Fury Road – Jenny Beavan

بهترین گریم
Black Mass
Carol
The Danish Girl
The Hateful Eight
برنده : Mad Max: Fury Road
The Revenant

بهترین جلوه های ویژه
Ex Machina
Jurassic World
برنده : Mad Max: Fury Road
The Martian
The Revenant
The Walk

بهترین انیمیشن
Anomalisa
The Good Dinosaur
برنده : Inside Out
The Peanuts Movie
Shaun the Sheep Movie

بهترین فیلم اکشن
Furious 7
Jurassic World
برنده : Mad Max: Fury Road
Mission Impossible: Rogue Nation
Sicario

بهترین بازیگر مرد فیلمهای اکشن
Daniel Craig – Spectre
Tom Cruise – Mission Impossible: Rogue Nation
برنده : Tom Hardy – Mad Max: Fury Road
Chris Pratt – Jurassic World
Paul Rudd – Ant-Man

بهترین بازیگر زن فیلمهای اکشن
Emily Blunt – Sicario
Rebecca Ferguson – Mission Impossible: Rogue Nation
Bryce Dallas Howard – Jurassic World
Jennifer Lawrence – The Hunger Games: Mockingjay – Part 2
برنده : Charlize Theron – Mad Max: Fury Road

بهترین فیلم کمدی
WINNER: The Big Short
Inside Out
Joy
Sisters
Spy
Trainwreck

بهترین بازیگر مرد فیلم کمدی
برنده : Christian Bale – The Big Short
Steve Carell – The Big Short
Robert De Niro – The Intern
Bill Hader – Trainwreck
Jason Statham – Spy

بهترین بازیگر زن فیلم کمدی
Tina Fey – Sisters
Jennifer Lawrence – Joy
Melissa McCarthy – Spy
برنده : Amy Schumer – Trainwreck
Lily Tomlin – Grandma

بهترین فیلم تخیلی/ترسناک
برنده : Ex Machina
It Follows
Jurassic World
Mad Max: Fury Road
The Martian

بهترین فیلم خارجی انگلیسی زبان
The Assassin
Goodnight Mommy
Mustang
The Second Mother
برنده : Son of Saul

بهترین مستند
برنده : Amy
Cartel Land
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief
He Named Me Malala
The Look of Silence
Where to Invade Next

بهترین موسیقی
Fifty Shades of Grey – “Love Me Like You Do”
برنده Furious 7 – “See You Again”
The Hunting Ground – “Til It Happens To You”
Love & Mercy – “One Kind of Love”
Spectre – “Writing’s on the Wall”
Youth – “Simple Song #3”

بهترین موسیقی متن
Carol – Carter Burwell
برنده : The Hateful Eight – Ennio Morricone
The Revenant – Ryuichi Sakamoto and Alva Noto
Sicario – Johann Johannsson
Spotlight – Howard Shore

critics-choice-awards-2016-logo

بخش تلویزیون

بهترین بازیگر مرد سریالهای کمدی
Anthony Anderson – Black-ish – ABC
Aziz Ansari – Master of None – Netflix
Will Forte – The Last Man on Earth – Fox
Randall Park – Fresh Off the Boat – ABC
Fred Savage – The Grinder – Fox
برنده : Jeffrey Tambor – Transparent – Amazon

بهترین بازیگر مرد سریالهای درام
Hugh Dancy – Hannibal – NBC
برنده : Rami Malek – Mr. Robot – USA
Clive Owen – The Knick – Cinemax
Liev Schreiber – Ray Donovan – Showtime
Justin Theroux – The Leftovers – HBO
Aden Young – Rectify – Sundance

بهترین بازیگر مرد مینی سریال/فیلم تلویزیونی
Wes Bentley – American Horror Story: Hotel – FX Networks
Martin Clunes – Arthur & George – PBS
برنده : Idris Elba – Luther – BBC America
Oscar Isaac – Show Me a Hero – HBO
Vincent Kartheiser – Saints & Strangers – National Geographic Channel
Patrick Wilson – Fargo – FX Networks

بهترین بازیگر زن سریالهای کمدی
برنده : Rachel Bloom – Crazy Ex-Girlfriend – The CW
Aya Cash – You’re the Worst – FX Networks
Wendi McLendon-Covey – The Goldbergs – ABC
Gina Rodriguez – Jane the Virgin – The CW
Tracee Ellis Ross – Black-ish – ABC
Constance Wu – Fresh Off the Boat – ABC

بهترین بازیگر زن سریالهای درام
Shiri Appleby – UnREAL – Lifetime
برنده : Carrie Coon – The Leftovers – HBO
Viola Davis – How to Get Away With Murder – ABC
Eva Green – Penny Dreadful – Showtime
Taraji P. Henson – Empire – Fox
Krysten Ritter – Jessica Jones – Netflix

بهترین بازیگر زن مینی سریال/فیلم تلویزیونی
Kathy Bates – American Horror Story: Hotel – FX Networks
برنده : Kirsten Dunst – Fargo – FX Networks
Sarah Hay – Flesh and Bone – Starz
Alyvia Alyn Lind – Dolly Parton’s Coat of Many Colors – NBC
Rachel McAdams – True Detective – HBO
Shanice Williams – The Wiz Live! – NBC

بهترین سریال کمدی
Black-ish – ABC
Catastrophe – Amazon
Jane the Virgin – The CW
برنده : Master of None – Netflix
The Last Man on Earth – Fox
Transparent – Amazon
You’re the Worst – FX Networks

بهترین سریال درام
Empire – Fox
برنده : Mr. Robot – USA
Penny Dreadful – Showtime
Rectify – Sundance
The Knick – Cinemax
The Leftovers – HBO
UnREAL – Lifetime

بهترین بازیگر مرد مهمان سریال کمدی
Ellen Burstyn – Mom – CBS
Anjelica Huston – Transparent – Amazon
Cherry Jones – Transparent – Amazon
Jenifer Lewis – Black-ish – ABC
برنده : Timothy Olyphant – The Grinder – Fox
John Slattery – Wet Hot American Summer: First Day of Camp – Netflix

بهترین بازیگر زن مهمان سریال کمدی
Richard Armitage – Hannibal – NBC
Justin Kirk – Manhattan – WGN America
Patti LuPone – Penny Dreadful – Showtime
برنده : Margo Martindale – The Good Wife – CBS
Marisa Tomei – Empire – Fox
B.D. Wong – Mr. Robot – USA

بهترین مینی سریال/فیلم تلویزیونی
Childhood’s End – Syfy
برنده Fargo – FX Networks
Luther – BBC America
Saints & Strangers – National Geographic Channel
Show Me a Hero – HBO
The Wiz Live! – NBC

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل سریالهای کمدی
برنده : Andre Braugher – Brooklyn Nine-Nine – Fox
Jaime Camil – Jane the Vir.gin – The CW
Jay Duplass – Transparent – Amazon
Neil Flynn – The Middle – ABC
Keegan-Michael Key – Playing House – USA
Mel Rodriguez – Getting On – HBO

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل سریالهای درام
Clayne Crawford – Rectify – Sundance
Christopher Eccleston – The Leftovers – HBO
Andre Holland – The Knick – Cinemax
Jonathan Jackson – Nashville – ABC
Rufus Sewell – The Man in the High Castle – Amazon
برنده : Christian Slater – Mr. Robot – USA

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل مینی سریال/فیلم تلویزیونی
David Alan Grier – The Wiz Live! – NBC
Ne-Yo – The Wiz Live! – NBC
Nick Offerman – Fargo – FX Networks
برنده : Jesse Plemons – Fargo – FX Networks
Raoul Trujillo – Saints & Strangers – National Geographic Channel
Bokeem Woodbine – Fargo – FX Networks

بهترین بازیگر زن نقش مکمل سریالهای کمدی
برنده : Mayim Bialik – The Big Bang Theory – CBS
Kether Donohue – You’re the Worst – FX Networks
Allison Janney – Mom – CBS
Judith Light – Transparent – Amazon
Niecy Nash – Getting On – HBO
Eden Sher – The Middle – ABC

بهترین بازیگر زن نقش مکمل سریالهای درام
Ann Dowd – The Leftovers – HBO
Regina King – The Leftovers – HBO Helen
McCrory – Penny Dreadful – Showtime
Hayden Panettiere – Nashville – ABC
Maura Tierney – The Affair – Showtime
برنده : Constance Zimmer – UnREAL – Lifetime

بهترین بازیگر زن نقش مکمل مینی سریال/فیلم تلویزیونی
Mary J. Blige – The Wiz Live! – NBC
Laura Haddock – Luther – BBC America
Cristin Milioti – Fargo – FX Networks
Sarah Paulson – American Horror Story: Hotel – FX Networks
Winona Ryder – Show Me a Hero – HBO
برنده : Jean Smart – Fargo – FX Networks

بهترین سریال انیمیشنی
Bob’s Burgers – Fox
برنده : BoJack Horseman – Netflix
South Park – Comedy Central
Star Wars Rebels – Disney XD
The Simpsons – Fox

بهترین برنامه رقابتی
Chopped – Food Network
Face Off – Syfy
MasterChef Junior – Fox
Survivor – CBS
The Amazing Race – CBS
برنده : The Voice – NBC

بهترین مجری برنامه رقابتی
Ted Allen – Chopped – Food Network
Phil Keoghan – The Amazing Race – CBS
برنده James Lipton – Inside the Actors Studio – Bravo
Jane Lynch – Hollywood Game Night – NBCره
Jeff Probst – Survivor – CBS
Gordon Ramsay – Hell’s Kitchen – Fox B

بهترین تاک شو
Jimmy Kimmel Live! – ABC
برنده : Last Week Tonight with John Oliver – HBO
The Daily Show with Jon Stewart – Comedy Central
The Graham Norton Show – BBC America
The Late Late Show with James Corden – CBS
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon – NBC

critics-choice-tj-miller

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن