مراسم و جشنواره ها

برندگان اسکار ۲۰۱۸ اعلام شدند : The Shape of Water بهترین فیلم سال + گالری عکس

مراسم اسکار ۲۰۱۸ که ۹۰امین دوره ی برگزاری اون میباشد دقایقی پیش با مجری گری Jimmy Kimmel آغاز شده است  در زیر لیست کامل برندگان رو ملاحظه میفرمایید :

بهترین فیلم

Call Me By Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
برنده – The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر مرد

Timothee Chalamet
Daniel Day-Lewis
Daniel Kaluuya
برنده – Gary Oldman
Denzel Washington

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

Willem Dafoe
Woody Harrelson
Richard Jenkins
Christopher Plummer
برنده – Sam Rockwell

برنده - Sam Rockwell

بهترین بازیگر زن

Sally Hawkins
برنده – Frances McDormand
Margot Robbie
Saoirse Ronan
Meryl Streep

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Mary J Blige
برنده – Allison Janney
Lesley Manville
Laurie Metcalf
Octavia Spencer

بهترین انیمیشن

The Boss Baby
The Bread
برنده – Coco
Ferdinand
Loving Vincent

بهترین کارگردان

Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
برنده – The Shape of Water

بهترین مستند

Abacus
Faces, Places
برنده – Icarus
Last Man In Aleppo
Strong Island

بهترین مستند موضوع کوتاه

Edith and Eddie
برنده – Heaven is a Traffic Jam on the 405
Heron
Knife Skills
Traffic Stop

بهترین فیلم خارجی

A Fantastic Woman (Chile) – برنده
The Insult (Lebanon)
Loveless (Russia)
On Body And Soul
The Square

بهترین موسیقی

Mighty River, Mudbound
Mystery of Love, Call Me By Your Name
برنده – Remember Me, Coco
Stand Up For Something, Marshall
This Is Me, The Greatest Showman

بهترین فیلمنامه اقتباسی

برنده – Call Me By Your Name
The Disaster Artist
Logan
Molly’s Game
Mudbound

بهترین فیلمنامه غیراقتباسی

The Big Sick
برنده – Get Out
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلمبداری

 برنده – Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

بهترین طراح لباس

 Beauty and the Beast
Darkest Hour
برنده – Phantom Thread
The Shape of Water
Victoria & Abdul

برنده - Phantom Thread

تدوین

Baby Driver
برنده – Dunkirk
I, Tonya
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین گریم

 برنده – Darkest Hour
Victoria & Abdul
Wonder

 برنده - Darkest Hour

بهترین موسیقی متن

Dunkrik
Phantom Thread
برنده – The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین طراحی صحنه

Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
برنده – The Shape of Water

بهترین انیمیشن کوتاه

برنده – Dear Basketball
Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

بهترین فیلم کوتاه لایو اکشن

Dekalb Elementary
برنده – Silent Child
The Eleven O’Clock
My Nephew Emmett
Watu Wote (All Of Us)

بهترین تدوین صدا

Baby Driver
Blade Runner 2049
برنده – Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

برنده - Dunkirk

بهترین میکس صدا

Baby Driver
Blade Runner 2049
برنده – Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

برنده - Dunkirk

بهترین جلوه های ویژه

برنده – Blade Runner 2049
Guardians of the Galaxy Vol. 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes

Blade Runner 2049

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن