اخبار روز فیلمهاباکس آفیس

باکس آفیس آخر هفته: Jurassic World: Fallen Kingdom همچنان می تازد

جایگاه اول باکس آفیس ماه جولای متعلق به Jurassic World: Fallen Kingdom است، همینطور که در صدر باکس آفیس آخر هفته ی گذشته نیز قرار گرفت. این در حالی بود که این فیلم نسبت به هفته ی اول اکرانش، افت فروش حدودا ۶۰ درصدی را تجربه کرد، که این مقدار افت فروش در این فرنچایز بی سابقه بوده است. البته Universal خیلی هم نگران نیست چون این دنباله حدود ۹۳۵ میلیون دلار در گیشه های جهانی فروش داشته است، که سه چهارم این مقدار از سینماهای بین المللی به دست آمده است. البته به زودی و وقتی فیلم های The First Purge در ۴ جولای و فیلم جدید مارول Ant-Man and the Wasp در ۱۰ جولای اکران شوند، کار Jurassic World هم سخت تر خواهد شد. حالا Jurassic World برای عقب نماندن از رقبا، باید منتظر اکران ۱۳ جولای در ژاپن باشد.

انیمیشن Incredibles 2 محصول Disney/Pixar موفق تر ظاهر شد: این فیلم حدود ۴۴۰ میلیون در آمریکا و ۶۴۹ میلیون در بازار جهانی به دست آورده، که آن را در جایگاه دوم پرفروش ترین انیمیشن های Pixar در گیشه ی داخلی پس از Finding Dory قرار داده است. البته Incredibles 2 هنوز در خیلی از کشورها اکران نشده، پس باید منتظر فروش بیشتر آن در ماه های پیش رو باشیم.

پیش بینی ها از باکس آفیس این هفته تا حدودی درست بود، به جز اینکه ?Won’t You Be My Neighbor توانست فیلم ترسناک و عالی Hereditary را از ده فیلم برتر این هفته خارج کرده و جای آن را بگیرد. نکته ی دیگر باکس آفیس فیلم هندی بیوگرافی Sanju است: با وجود اینکه این فیلم فقط در ۳۶۵ سینمای آمریکا اکران شد، چیزی حدود ۲.۵۵ میلیون دلار کسب کرده و در هند نیز ۲۲ میلیون دلار فروش داشت که دومین افتتاحیه ی بزرگ یک فیلم برای Fox در بازار هند به شمار می آید.

Benicio Del Toro and Josh Brolin star in SICARIO 2: SOLDADO.

uncledrew_

tagheader

sanju

 be-my-neighbor

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن