باکس آفیس

باکس آفیس ۱۲ آذر: ادامه صدرنشینی انیمیشن Coco

در گزارش باکس آفیس این هفته، فیلم Coco با وجود کاهش ۴۸ درصدی فروشش نسبت به هفته گذشته هنوز هم اولین فیلم در جدول پرفروش ترین فیلم ها در آمریکا است.

جدیدترین انیمیشن کمپانی های Disney و Pixar این هفته کار خود را با به دست آوردن ۲۶٫۱ میلیون دلار به پایان رساند که توانست مجموع فروش داخلی اش را به ۱۰۸٫۶ میلیون دلار برساند.
فیلم دوم باکس آفیس چیزی نزدیک به ۱۰ میلیون دلار کمتر از فیلم اول فروش کرده است. فیلم سینمایی Justice League در رده دوم با میزان فروش ۱۶٫۵ میلیون دلار کار خود را در این هفته به پایان رساند. فیلم سینمایی The Disaster Artist از James Franco توانست در اولین هفته اکران خود از ۱۹ سالن نمایش مبلغ ۱٫۲ میلیون دلار به دست بیاورد.
همچنین فیلم The Shape of Water توانست تقریبا ۸۳ هزار دلار از هرکدام از سالن های نمایش خود به دست آورد که میانگینش حدودا ۱۹ هزار دلار در هر سالن نمایش از The Disaster Artist بیشتر بود.
فیلم سینمایی The Disaster Artist هفته آینده به ۸۰۰ سالن نمایش دیگر راه پیدا خواهد کرد و در کنار آن نیز فیلم I, Tonya از Craig Gillespie در حدودا ۴ سالن نمایش در آمریکا اکران خواهد شد. اگر فیلم I, Tonya با اکران گسترده تری همراه شود، احتمالا فروش بیشتری خواهد داشت.
همچنین فیلم Just Getting Started نیز اکران خواهد شد. با این حال اگر قرار باشد فیلمی بتواند Coco را از جایگاه اول باکس آفیس پایین بیاورد، آن فیلم The Disaster Artist است. همچنین این آخرین هفته Daddy’s Home 2 خواهد بود که در حال حاضر با حدود ۷٫۵ میلیون دلار در رتبه پنجم قرار دارد.

اگر یکی از فیلم های The Disaster Artist و یا Just Getting Started بتوانند مبلغ قابل توجهی فروش کنند، فیلم های Wonder و Thor: Ragnarok دیگر در میان ۵ فیلم برتر نخواهند بود.
Wonder با فروش ۱۲٫۵ میلیون دلاری در رده سوم است و Thor: Ragnarok نیز توانست ۹٫۶ میلیون دلار به دست بیاورد و فروش داخلی جدیدترین بلاک باکستر Marvel را به رقمی نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار برساند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن