اخبار روزبالیوود

باکس آفیس هند در ۵ ژوئن: فروش موفقیت آمیز این هفته Hindi Medium

با وجود ورود به هفته سوم اکران Hindi Medium با بازی Irrfan Khan و Saba Qamar و همچنین نسخه های جدید اکران شده بالیوود این فیلم همچنان بخوبی در گیشه ها عمل میکند و در سومین تعطیلات آخر هفته اش ۷٫۵۱ کرور جمع آوری کرده تا مجموع فروش خود را به ۵۳٫۶۰ کرور معادل ۷,۴۵۰,۰۰۰ دلار برساند و با توجه به بودجه ۲۲ کروری ساختش ۳۱٫۶۰ کرور سود بدست آورده است که معادل ۱۴۳٫۶۳% می باشد و پنجمین فیلم سودآور سال پس از فیلم های Badrinath Ki Dulhania ، Jolly LLB 2 ، Baahubali 2 و Kaabil شده است.

 

دیگر فیلم موفق این هفته بالیوود Sachin: A Billion Dreams با بازی Sachin Tendulkar می باشد که اکنون تبدیل به هشتمین فیلم پرفروش سال شده است و مجموع فروشش را به ۴۶٫۹۱ کرور معادل ۶,۴۰۰,۰۰۰ دلار رسانده است. از دلایل موفقیت این فیلم واقع گرایی و همچنین طرفداران بی شمار Sachin می باشد که با استقبال بی نظیری این فیلم را روبرو کرده اند.

 Half Girl.frined با بازی Arjun Kapoor و Shraddha Kapoor با اینکه شروع خوبی را در هفته اول داشت اما کم کم از فروشش کاسته شد و هم اکنون پس از هفده روز مجموع فروشش به ۵۸٫۷۱ کرور معادل ۸,۲۰۰,۰۰۰ دلار رسانده تا لقب متوسط را از گیشه ها دریافت نماید.

Baahubali 2 در پایان ششمین تعطیلات آخر هفته اکرانش مجموع فروش خود به زبان هندی را به ۵۰۳٫۱۸ کرور معادل ۷۰,۴۰۰,۰۰۰ دلار رسانده است با سودی برابر با ۴۵۹% تنها به همین زبان و برای اولین بار فیلمی به زبان هندی به باشگاه ۵۰۰ کروری های بالیوود راه یافته است که مجموع فروش جهانی خود را نیز به ۱۶۵۸٫۰۷ کرور معادل ۲۳۲,۱۰۰,۰۰۰ دلار رسانده است که هنوز در رقابت با فروش جهانی Dangal که تاکنون ۱۸۶۹٫۸۴ کرور معادل ۲۸۰,۵۰۰,۰۰۰ دلار جمع آوری کرده است می باشد.

سایر فیلم هایی که این هفته اکران شده بودند بسیار ضعیف در گیشه ها عمل کرده اند که از هم اکنون در رده فیلم های شکست خورده ثبت میشوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر
بستن