باکس آفیس

باکس آفیس بالیوود ۱ تیر : صدرنشینی Race 3

در باکس آفیس بالیوود این هفته ، اکشن هیجان انگیز Race 3 که با بازی Salman Khan بعنوان کاراکتر اصلی فیلم اولین هفته اکرانش را پشت سرگذاشته موفق به جمع آوری ۱۴۵ کرور شده است که نسبت به فیلم های پرفروش Salman روند ضعیف تری را دنبال میکند، Sultan که در سال ۲۰۱۶ اکران شد در پایان هفته اول اکرانش ۲۲۹٫۱۶ کرور فروش کرده بود. در حال حاضر Race 3 هشتمین فیلم پرفروش کارنامه Salman Khan می باشد که بالاتر از فیلم های Bodyguard و Dabangg قرار گرفته است.

فروش فوق العاده درام زن محور Raazi به کارگردانی Meghna Gulzar که با بازی درخشان Alia Bhatt همراه است همچنان در پایان هفته ششم نیز ادامه دارد و این فیلم موفق شده مجموع فروشش را به ۱۲۲٫۵۲ کرور برساند تا جایگاهش در رده چهارمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۸ را تثبیت نماید، همچنین این فیلم در حدود ۳۱۰% سوددهی داشته است که دومین فیلم سودآور سال نیز می باشد.

سومین فیلم موفق این هفته اکشن درام Parmanu: The Story of Pokhran به کارگردانی Abhishek Sharma می باشد که با بازی John Abraham و Diana Penty داستانی سری از یکی از عملیات های ارتش هند را به نمایش میگذارد و اکنون در پایان چهارمین هفته اکرانش مجموع فروش خود را به ۶۲٫۱۴ کرور رسانده است تا پنجمین فیلم پرفروش کارنامه John شود.

دیگر درام زن محور موفق سال Veere Di Wedding که با بازی Kareena Kapoor Khan و Sonam Kapoor داستان زندگی چهار دوست مجرد که در حال سپری کردن دوران مجردی و رسیدن به مرحله ازدواج هستند را به نمایش میگذارد که در پایان هفته سوم اکرانش به فروش ۸۰٫۲۳ کرور دست یافته است تا همچنان هفتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۸ باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن