اخبار فیلم

بالاخره بازیگر قطعی نقش Cable در Deadpool 2 انتخاب شد : Josh Brolin

از ابتدای امسال که صحبت ها درباره فیلم Deadpool و قسمت دوم این فیلم بالا گرفته یکی از موضوعات مورد بحث قضیه انتخاب بازیگر برای نقش Cable هست که به یکی از مشکلات اساسی شرکت Marvel تبدیل شده بود.ویژگی های مهم این نقش و همچنین لزوم حضور او در فیلم های بعدی مثل X-Force باعث شده تا هر کسی نتواند برای بازی در فیلم و در نقش Cable آماده شود. حالا صحبت ها حاکی از آن است بالاخره بازیگر این نقش انتخاب شده و او کسی نیست جز Josh Brolin .

به گزارش آریافیلم، برای آن هایی که نمیدانند، از ابتدای امسا صحبت ها از Deadpool 2 بالا گرفته و به خصوص یکی از موضوعات مورد بحص انتخاب بازیگر نقش Cable برای این فیلم می باشد. در کنار Deadpool که شخصیتی با مزه و شوخ دارد Cable نقشی کاملا خشن است و از این بابت ویژگی های جدیدی قرار است به فیلم اضافه شود. نام های زیادی برای ایفای این نقش به میان آمده بود که از آن بین می توان به David Harbour و Michael Shannon و حتی Brad Pitt اشاره کرد که هر کدام بنا به دلایلی نتوانستند موفق به دریافت نقش شوند.

حالا سایت هالیوود ریپورتر گزارش داده که Josh Brolin گزینه ای است که در نهایت برای این نقش انتخاب شده و قرار است Cable در فیلم Deadpool 2 باشد و در صورت استقبال از این نقش باید شاهد حضور آن در X-Force باشیم. نکته ای که وجود دارد این است که این انتخاب برای هر دو طرف یعنی Marvel و Brolin مفید است و هر دو طرف از این قضیه سود می برند به همین علت تقریبا باید کار را یکسره بدانیم.

برای اکران Deadpool 2  هنوز هیچ تاریخ مشخصی تعیین نشده است اما فیلمبرداری آن از ماه ژوئن امسال در شهر Vancouver آغاز می شود. همچنین از قبل Zazie Beetz برای ایفای نقش دیگر شخصیت جدید این فیلم یعنی Domino انتخاب شده بود. کار گردانی فیلم نیز بر عهده ی David Leitch می باشد که قرار است فیلم را بر اساس فیلنامه ای از Rhett Reese و Paul Wernick بسازد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن