اخبار روز سریالها

بازی Silent Hills با حضور Norman Reedus ـه The Walking Dead کنسل شد

تابستان پارسال بود که از ساخت بازی  Silent Hills با حضور Norman Reedus ـه The Walking Dead   خبر دادیم و حالا باید از کنسل شدن این بازی خبر بدیم…

به گزارش آریافیلم ، به تازگی Norman Reedus در توئیتر خودش اعلام کرده ، بازی Silent Hills دیگر ساخته نخواهد شد و رسما کنسل شده است و Guillermo del Toro هم در San Francisco International Film Festival ـه اخیر از عدم ساخت این بازی خبر داده.

هنوز خبر رسمی اعلام نشده ولی میشه این بازی رو کنسل شده در نظر گرفت…

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

  1. در میان حدس و گمانه زنی هایی که پیرامون لغو پروژه ی Silent Hills است، کونامی بیانیه ای صادر کرده است که نشان می دهد بازی در کمترین حالت دچار تغییرات اساسی می شود.
    ناشر بازی در پی ادعای آقای Norman Reedus در توئیتر مبنی بر تعطیلی کل پروژه برای گیم اسپات تایید کرده که” مدت زمان قرارداد شرکت با آقای Norman Reedus به پایان رسیده است.”
    در رابطه با شایعات،کونامی به صورت اختصاصی درباره ی پروژه ی Silent Hills صحبتی نکرد اما گفته است: « ما به ساخت مجموعه Silent Hills ادامه خواهیم داد.»
    نگرانی های اصلی پیرامون Silent Hills از ماه مارس آغاز شد؛ وقتی که گیم اسپات خبر داد آقای Hideo Kojima مشهورترین سازنده ی کونامی، زمانی که پروژه ی Metal Gear Solid 5 به سرانجام رسید شرکت را ترک می کند.
    در هفته های پس از انتشار این خبر، جریان آرامی از افشاگری ها نشان داد که روابط Kojima Productions با کونامی پیچیده شده است. در ماه مارس مشخص شد که در پادکست های منظم آقای Kojima وقفه افتاده است. پس از آن در روز یکشنبه، بازیبازان متوجه شدند که بازی P.T کنسول PS4 ؛ تیزر قابل بازی ای که اساسا یک شیوه بازاریابی مبتکرانه ی بزرگ برای تبلیغ پروژه ی Silent Hills بود، در چند روز آینده از PSN store حذف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن