اخبار فیلم

حضور Seth Rogen و Billy Eichner در بازسازی انیمیشن محبوب The Lion King

مدتی می شود که صحبت ها از بازسازی انیمیشن The Lion King بالاگرفته و به نظر می رسد شرکت Disney این مسئله را خیلی جدی گرفته و پیش می رود. در تازه اخباری که منتشر شده این شرکت سرانجام دو بازیگر مورد نظر خود برای نقش های Timon و Pumbaa پیدا کرده و در حال بستن قرارداد با آن هاست.

به گزارش آریافیلم، یکی از مشکلات Disney برای بازسازی The Lion King یافتن بازیگران مناسب هر نقش است و در این بین به نظر می رسد بالاخره توانسته مشکلات خودش را تا حدودی با یافتن دو بازیگر برای نقش های Timon و Pumbaa حل کند. این شرکت در حال حاضر در حال مذاکره با Seth Rogen و Billy Eichner برای قبول بازی به عنوان صداپیشه در این انیمیشن می باشدو گفته می شود قرار است نقش دم‌عصا را Eichner و نقش گراز را Rogen گویندگی کند.

از بازیگرانی که از قبل به این مجوموعه اضافه شده اند می توان به James Earl Jones و Donald Glover اشاره کرد. بنار بر اخبار منتشر شده قرار است Earl Jones در نقش Mufasa بازی کند و ایفای نقش Simba  نیز بر عهده ی Glover خواهد بود. همچنین شرکت Disney مصرانه به دنبال این است که Beyonce در این انیمیشن نقش Nala را بازی کند.

کارگردانی این اثر نیز بر عهده ی Jon Favreau است، همان کسی که کارگردانی فیلم The Jungle Book را بر عهده داشت و توانست با این فیلم به موفقیت های زیادی برسد. او برای ساخت این فیلم همان تیم قبلی خود را استفاده می کند. فیلمنامه را نیز Jeff Nathanson می نویسد، کسی که فیلمنامه ی فیلم Catch Me If You Can و Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales را نیز نوشته است.

این فیلم برای ۱۹ ماه جولای سال ۲۰۱۹ در سینما ها اکران می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن