انتخاب بازیگر

بازی Paul Rudd در ۲ نقش در سریال جدید Netflix به نام Living with Yourself

Paul Rudd پس از بازی خیره کننده ی خود در فیلم Mute ساخته ی Netflix، اکنون دوباره در حال بازگشت به این شبکه در سریالی کمدی به نام Living with Yourself به کارگردانی Jonathan Dayton و  Valerie Faris (کارگردان های فیلم  Little Miss Sunshine) است.

این فیلم ماجرای مردی است که می خواهد به وسیله یک روش درمان جدید تبدیل به یک فرد بهتر در زندگی شود. Timothy Greenberg تهیه کننده The Daily Show تهیه کننده اجرایی و شورانر این سریال است و Dayton و Faris تمام هشت قسمت فصل اول این سریال را کارگردانی می کنند.

این خبر ثابت می کند که قوانین در صنعت فیلم و سریال در حال تغییر است. Rudd که تابستان امسال فیلم ابرقهرمانی Ant-Man and the Wasp را در حال اکران دارد، اصلا با بازی در یک نقش معمولی در شبکه Netflix مشکلی ندارد. دلیل اصلی بازی Rudd در این سریال، محدود بودن تعداد قسمت هاست، اما باید توجه داشت که او با تلویزیون غریبه نیست. در سال های گذشته در حالیکه او نقش های مهمی را در فیلم هایی همچون Clueless و Romeo + Juliet ایفا می کرد و در تئاتر هم فعالیتی گسترده داشت، به عنوان بازیگر مهمان در نقش همسر Phoebe گام بلندی در تلویزیون برداشته بود. او همچنین به تازگی نقش خودش در Wet Hot American Summer را دوباره در ۲ فصل جدید این سریال در Netflix بازی کرده است. فیلم مهم بعدی Rudd دنباله فیلم Avengers: Infinity War خواهد بود، اما سریال Living with Yourself کار اصلی بعدی او در تلویزیون خواهد بود.

هیچگونه اطلاعات دیگری راجع به این سریال به بیرون درز نکرده است، با این وجود همین اخبار منتشرشده نیز بسیار هیجان انگیز هستند.

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن