اخبار روز سریالهااخبار سریال

بازی Natalie Dormer برای سریال Picnic At Hanging Rock

بازیگر جوان سریال Game of Thrones به نام Natalie Dormer قرار است در سریال درام Picnic At Hanging Rock که بر اساس رمان کلاسیکی از Joan Lindsay نوشته شده و توسط شرکت استرالیایی FremantleMedia تهییه می شود بازی کند. قرار است کار های مربوط به فیلم برداری و ساخت سریال در پایان ماه جاری میلادی در Victoria شروع شده و برنامه پخش سریال از سال آینده توسط شرکت استرالیایی Foxtel پیگیری خواهد شد.

به گزارش آریافیلم، این سریال ۶ قسمتی که درست مثل رمان خود قسمت بندی شده بر ناپدید شدن ناگهانی سه دختر بچه ی مدرسه ای و معلمشان درست در روز ولنتاین در سال ۱۹۰۰ تمرکز دارد.

نقش بازیگر معلم کالج Appleyard که “درواقع کالجی برای دختران جوان” می باشد را بازیگری فرانسوی به نام Lola Bessis بازی می کند که نامش در فیلم Mademoiselle Dianne de Poitiers است.

هم چنین نقش دانش آموزان این کالج را Lily Sullivan و Madeleine Madden و Samara Weaving و Ruby Rees و Inez Curro بر عهده دارند.

از دیگر اعضای مجموعه ی این سریال می توان به Don Hany و Harrison Gilbertson و Emily Gruhl و … اشاره کرد و دور هم جمع شده اند تا سریالی موفق بر اساس رمانی پر فروش را تهییه کنند.

حالا باید منتظر بود و دید که تا چه اندازه در ساخت این سریال موفق خواهند بود و اولین تریلر رسمی سریال چه زمانی منتشر می شود. البته در روز های آینده خبر های بیشتری در مورد این سریال منتشر خواهد شد، پس همراه ما باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن