اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

حضور بازیگر سریال The Crown در اسپین آف Fast & Furious

Vanessa Kirby این روزها در حال رفت و آمد از یک فرنچایز بلاک باستر اکشن به فرنچایز دیگری است. بازیگر سریال The Crown درحال مذاکرات نهایی برای نقش آفرینی در اسپین‌آف Fast & Furious یعنی Hobbs and Shaw است. Kirby نقش خواهر Statham را بازی خواهد کرد که از قرار معلوم عامل MI-5 نیز هست. David Leitch کارگردان فیلم هایی مانند Deadpool 2 و Atomic Blonde کارگردانی فیلم را برعهده خواهد داشت و فیلمبرداری آن نیز قرار است پاییز امسال شروع شود.

Kirby  موفقیت بزرگی در سریال The Crown شبکه Netflix داشت که در آنجا نقش شاهدخت Margaret را بازی می کرد و بعد آن نیز نقش مقابل Tom Cruise را در فیلم Mission: Impossible – Fallout بازی کرده است که آن هم قرار است در چند هفته آینده اکران شود. هنوز معلوم نیست که چرا وی حضور در اکشن Fallout را پذیرفته است اما می توان تصور کرد که او نمی توانست دست رد به پیشنهاد Hobbs and Shaw بزند و آن را قبول نکند.

از آن جایی که Kirby  نقش خواهر (Statham (Deckard Shaw را بازی می کند این بدین معناست که خواهر (Luke Evans (Owen Shaw نیز هست که هم در Fast & Furious 6 حضور داشته و هم در Furious 7. این موضوع نشان می دهد که Hobbs and Shaw قرار است بخش اسطوره ای فرنچایز را عمق بیشتری ببخشد که با توجه به فیلمنامه اصلی Fast & Furious که توسط Chris Morgan نوشته شده است منطقی به نظر می رسد.

در واقع ساخت Hobbs and Shaw می تواند نشانه این باشد که آینده Fast & Furious به عنوان فرنچایز اصلی، احتمالا با دو قسمت پایانی یعنی Fast & Furious 9 و Fast & Furious 10 به پایان خود نزدیک خواهد شد. Justin Lin که Fast Five را به همراه Fast & Furious 6 کارگردانی کرده بود به هر دو سری Fast 9 و Fast 10 بر می گردد و همین موضوع در کنار جایگزنی Daniel Casey به جای Morgan برای نویسندگی کار باعث تغییراتی در مسیر فرنچایز خواهد شد.

جزییات داستان Hobbs and Shaw هنوز معلوم نیست، اما احتمالا لحظات هیجان انگیز و تکان دهنده زیادی خواهد داشت.

این فیلم در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ بر روی پرده سینماها خواهد رفت.

statham

vanessa

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن