اخبار فیلمبازسازی ها

ساخت اقتباس جدید Little Women به دست کارگردان Lady Bird

فکر می کنید در سال های آینده شاهد چند تا اقتباس از Little Women خواهیم بود. حالا مورد دیگری نیز به این لیست اضافه شده است! گرچه شبکه PBS مینی سریال Little Women شبکه ی BBC  با بازی Maya Hawke  (بازی او واقعاعالی بود!) پخش کرد و اقتباس مدرن شده دیگری از Little Women  با بازی ستارگانی مانند Lea Thompson  و Sarah Davenport نیز در چشم انداز وجود دارد، اما ظاهرا باز هم جا برای اقتباس های دیگر وجود دارد. Greta Gerwig در اقتباس دیگری ازLittle Women  برای کمپانی Columbia Pictures، در کنار بازیگران مطرحی مانند Saoirse Ronan (بازی در Lady Bird) و به احتمال زیاد Timothee Chalamet، Meryl Streep، Emma Stone و Florence Pugh حضور خواهد داشت.

Little Women

معروف ترین اقتباس انجام شده از این کار در سال ۱۹۹۴ بود که بازیگرانی مانند Susan Sarandon، Winona Ryder، Christian Bale، Kirsten Dunst، Claire Danes و Trini Alvarado در آن به ایفای نقش پرداخته بودند.  آن کار واقعا تولید خوبی داشت ولی دینامیک بازی Jo/Laurie  در آن چنان قوی و مستحکم بود که شانسی برای حضور Gabriel Byrne  وجود نداشت. اقتباس اخیر PBS اثبات کرد که  Jo و Laurie در کنار همدیگر زوج خوبی تشکیل دادند و ما Louisa May Alcott همچنان در یادها خواهند ماند.

درحالی که درباره این کار بسیار هیجان زده هستیم، اما سوال این است آیا واقعا فکر می کنید که ساخت اقتباس دیگری از این کار ضروری است؟ هالیوود در مورد ساخت فیلم یا سریالی از آن هیچوقت کوتاهی نکرده است. اگرعوامل و بازیگران این کار همان هایی باشند که پیشنهاد شده اند بنابراین Streep در نقش Marmee و البته Stone در نقش Meg  و Ronan  در نقش Jo و Pugh  در نقش Amy  بازی خواهند کرد. بنا به گزارش ها، نقش Beth  می تواند پیش از ۴ جولای به گروه ملحق شود، و به همین خاطر بازیگران زن زیادی در حال تست دادن در کنار Stone هستند… که موضوع جالب توجهی است. در این اقتباس، Meg دقیقا نقش اصلی داستان نخواهد بود، بنابراین باید دید آیا این اقتباس می تواند بیشتر از آن چه که از آن انتظار می رود باشد یا نه.

Little Women

little Women

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن