اخبار فیلم

بازگشت Robert Downey Jr و Thanos به The Avengers 2

در گذشته اخباری درباره ی اغاز فرش قرمز فیلم مهم کمپانی مارول بنام Iron Man 3 منتشر کردیم و اعلام کردیم که سوالاتی در این مراسم از عوامل و مدیران کمپانی Marvel مانند Joss Whedon  درباره ی پروژه ی The Avengers 2 پرسیده شد . ابتدا اطلاعات گذشته را مرور می کنیم ، در پست های خبری گذشته اعلام رکدیم که قرارداد  Robert Downey Jr با کمپانی Marvel پس از فیلم Iron Man 3 به اتمام خواهد رسید اما امکان دارد وی را همچنان با لباس مرد اهنی در قسمت دوم انتقام جویان مشاهده کنیم . Joss Whedon در آخرین مصاحبه اش در اینباره گفته است “: من اون شخصی که باید نگران جایگزینی برای Robert Downey Jr باشد ، نیستم و او را در فیلم The Avengers 2 خواهیم دید “. بنابراین در اینجا میتوان مطمئن بود که این بازیگر سه گانه ی مرد اهنی در قسمت دوم فیلم مهم The Avengers حضور خواهد داشت ، اما حتی Joss Whedon نیز از روند ادامه ی پروژه ی Iron Man  با این بازیگر اطلاعی ندارد .

در این مراسم سوالی دیگر از Joss Whedon نویسنده و کارگردان فیلم The Avengers 2 پرسیده شد که مربوط به کارکتر منفی Thanos و نقش اش در فاز دوم برنامه های کمپانی مارول چه می باشد . از Joss Whedon پرسیده شد که گروه The Avengers بسیار و به معنای واقعی قدرتمندند ، اما چه دلیلی هست که این گروه باید نگران شخصی مانند Thanos باشند ؟ و وی نیز در جواب به این سوال ، گفت “: اگر گروه The Avengers بسیار قوی هستند ، Thanos بسیار قدرتمند تر از انان می باشد اون خیلی خیلی بیشتر قوی می باشد . اون ادمی نیست که بتونید باهاش براحتی بجنگید و یا بزنیدش مانند اتفاقی که برای Loki پیش اومد . Thanos در کمیک بوک هم مانند بلای عالم گیتی می باشد و درگیر شدن با اون مانند یه نبرد نهایی نهایی است . چیزی که در مورد گروه The Avengers می دانیم این می باشد که انها خیلی قدرتمند شده اند اما این را هم می دانیم که باز هم پایدار و متحد نیستن ، بنابراین باید شخص دیگری باشد که انها را دوره هم جمع کند .”

اگر از این گفته ها نیز بگذریم ، می دانیم که این کارکتر و صاحب دنیا ها Thanos حضور مهمی هم در فیلم بزرگ Guardians of the Galaxy دارد . البته در فیلم محافظین کهکشان بروی کارکتر منفی دیگری بنام The Collector که قرار است Lee Pace نقش انرا بازی کند ، تمرکز خواهد شد اما چیزی مشخص است این می باشد که ما مسلما بیشتر از این دو پروژه خبر درباره ی کارکتر Thanos و یا حتی چیزی بیشتر از فاز دوم از او خواهیم شنید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن