اخبار فیلم

بازگشت کارگردان James Mangold برای The Wolverine 2

 

آخرین فیلم The Wolverine به کارگردانی James Mangold تاحدودی موفق واقع شد چون مخالف شیوه های حال حاضر فیلمهای ابرقهرمانانه عمل کرد . این نسخه برعکس دیگر فیلمهای این کارکتر تنها مختص به یک محل بود و سعی نکرد تا تمام دنیا را در خطری بزرگ قرار بدهد ، چون اگر به دیگر فیلمهای این سبک نگاه بیندازیم ، می بینیم که Iron Man در مقابل ارتشی از سربازان آتشین ایستادگی کرد ، Thor در برابر ارتش الف ها برای نجات سرزمین هفت گانه و Asgard تلاش می کند ، سفینه های هوایی غول پیکر شیلد در فیلم جدید Captain America سقوط خواهند کرد و خب Guardians of the Galaxy هم مشخصا تمام کهکشان را پیش رو دارد اما همانطور که گفتیم Wolverine در تلاش بود تا بعد کوچکتری از دنیای این کارکتر را نشان دهد که گاهی هم جالب می باشد تا به تماشای یک دیدگاه تازه بروی .

حال براساس آخرین اخبار ، کمپانی ۲۰th Century Fox بسیار علاقه مند است تا James Mangold را برای نویسندگی و کارگردانی یک فیلم دیگر از The Wolverine استفاده کند که مسلما یک دنباله برای سال ۲۰۱۳ می باشد . جزییات داستانی از این پروژه در دست نمی باشد و بطور کلی هم در این مرحله داستانی هنوز بوجود نیامده که بخواهد منتشر شود . Fox در اوایل کار چندان تمرکز کافی بروی خط زمانی پروژه هایی در رابطه با The Wolverine و X-Men نداشته و فیلمهایی مانند X-Men Origins: Wolverine و یا X2 بسیار بییننده را برای دنبال کردن داستان گیج می کنند به گونه ای که یکی از این فیلمها وجود داستان فیلم دیگر را رد می کند . اما بهرحال با توجه به فیلم جدید The Wolverine و X-Men: Days of Future Past برای سال بعد ، بنظر می رسد کمپانی سازنده تصمیم گرفته تا این سوتی یا اشتباهات را پشت سر گذاشته و اصلا به آنها نپردازد . فیلم The Wolverine توانست میزان ۴۱۳,۵ میلیون دلار فروش جهانی بدست بیاورد و از آنجا که Wolverine کارکتر بسیار مهمی در فیلمهای X-Men می باشد ، ساخت یک قسمت دیگر چندان جای تعجبی ندارد .

Fox پس از مارول در داشتن پروژه های ابرقهرمانانه در رتبه ی دوم قرار دارد و با داشتن X-Men: Days of Future Past برای سال ۲۰۱۴ و بازسازی Fantastic Four برای سال ۲۰۱۵ ، می توان حدس زد در سال ۲۰۱۶ شاهد The Wolverine 2 خواهیم بود که این کمپانی برای هر سال یک فیلم ابرقهرمانانه خواهد داشت ، البته لازم به ذکر می باشد که این کمپانی پروژه ی دیگری هم درست قبل از مراسم کمیک کان معرفی کرد بنام X-Force که نویسنده ی Kick-Ass 2 مشغول نوشتن فیلمنامه ی آن است و DeadPool را هم نباید فراموش کرد . در آخر باید بگوییم حضور Hugh Jackman در دنباله ی آینده ی The Wolverine 2 نامشخص است اما به احتمال زیاد برمی گردد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن