اخبار روز فیلمها

آیا دنیای سینمایی Transformers در دست بازسازی قرار خواهد گرفت؟

اگه شما جزء طرفدارای پروپا قرص Michael Bay هستین که تونسته تو ۱۰ سال، پنج سری از فیلم Transformers رو بسازه، خبر بدی برای شما داریم!

به گزارش آریافیلم ، معلوم شده که کمپانی های Paramount و Hasbro، امتیاز ویژه ای برای فیلم های Bumblebee در نظر گرفتن. ساخت این فیلم تا ماه دسامبر این سال تموم میشه. البته اصلا برای این دو تا استودیو ناراحت نباشین. اونا فقط نزدیک به ۴٫۳۸ میلیارد دلار برای فروش بلیط به دست آوردن.

حالا اگر شما این نظر رو دارین که فیلم های Transformers، یه جورایی فقط صدا و نور و زرق و برق داشتن و چیز خاصی نشون نمیدادن، این می تونه یه خبر خوب برای شما باشه. چیزی که مهمه هنوز خبر رسمی در این باره نشنیدیم ولی همونطور که Transformer World گزارش داده، اولین برنامه ریزی ها و صحبت ها برای بازسازی داستان و امتیاز، در پیش نمایش (Hasbro) در Toy Fair سال ۲۰۱۸ انجام شده. به نظر می رسه که شاید نامی شبیه به Transformers 6 و بی عنوانه و دنباله ای از Transformers: The last Knight…

Hasbro گفته که قراره یک تیم جدید در Paramount سری فیلم های Transformers رو از نو بسازن که قراره بشه همون Bumblebee.

یعنی قرار نیست که توی آینده، فیلم Transformers جدیدی ساخته بشه. سال های ۲۰۱۸ تا کمِ کم ۲۰۲۱، خبری از فیلم های شبیه به Autobot و Decepticons نخواهد بود. همچنین توافقی بین این دو کمپانی صورت گرفته که هر کدوم از این دو کمپانی که خلاقیت بیشتری داشته باشند، محتوا و مجوز فیلم ها رو کنترل می کنه.

حالا که حرف از فیلم شد، این اسلاید رو برای نشون دادن تاریخ انتشار فیلم های آینده خودشون ارائه دادن:

به نظرتون، فیلم Paramount و Hasbro میتونه Transformers رو بازسازی کنه؟ اگه که این طور باشه، این تیم نیاز به مقداری زمان داره که آینده جهانشون رو شکل بدن و خلاقیت لازم رو برای فاکتور های مختلف به کار بگیرن. باید منتظر بود تا واکنش طرفداران رو به فیلم Bumblebee که توسط Travis Knight ساخته میشه رو دید.

نظر شما در مورد بازسازی دنیای سینمایی Transformers چیه؟ به نظرتونه قراره چه داستانی هایی رو ببینین؟ حداقل برای اولین فیلم ، به نظرتون کی باید هم توی گروه فیلم نامه نویسی باشه و هم تیم کارگردانی ؟!

hailee-steinfeld-interview-pitch-perfect-3-bumblebee bumblebee

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن