اخبار فیلم

اینبار سازنده ی The Heat بدنبال Wonder Woman

 

کمپانی بزرگ Warner Bros مدت هاست اعلام می کند سرانجام فیلمی برای کارکتر DC بنام Wonder Woman خواهد ساخت که آخرین بار برمی گردد به هفته ی گذشته . اما هنوز معروف ترین ابرقهرمان زن دنیای کمیک بوک و شاهزاده ی کشور آمازون پروژه ی مشخصی برای خودش ندارد و بنظر می رسد این اتفاق به همین زودی ها هم به حقیقت نخواهد پیوست چون Warner Bros همچنان بین دو گزینه ی تلویزیون یا سینما گیر کرده است .

در اوایل ماه ، نویسنده ی Chronicle بنام Max Landis بیان کرد ایده ای در رابطه با Wonder Woman دارد و مدتیست خبر جدیدی از این موضوع منتشر نشده است اما بتازگی در مراسمی که برای انتشار نسخه ی Blu-ray/DVD فیلم کمدی اکشن The Heat برگذار شده بود ، کارگردان Paul Feig صحبت هایی کرد مبنی براینکه وی ایده ی خودش در مورد فیلم Wonder Woman را به اطلاع کمپانی Warner Bros رسانده است . براساس اطلاعاتی که منتشر شده اند این ایده ی Paul Feig همچون The Heat سبکی اکشن و کمدی دارد که در آنجا Wonder Woman شروع می کند به شکستن مرز زنان در دنیای ابرقهرمان ها و در عین حال باید با قهرمان های دیوانه ای همچون Batman و Superman رقابت کند که کمتر دلسوز وی می باشند . Paul Feig برای مقایسه ، Wonder Woman خودش را با اثر نویسنده ی Cicely Hamilton سنجید که وی در سال ۱۹۰۸ یک داستان فمنیست بنام Diana of Dobson نوشت و در ادامه Paul Feig برای مقایسه با جنس فیلم ، ایده اش را همتراز با فیلم Iron Man دانست .

می توان گفت اول از همه تماشای فیلم Wonder Woman مسلما جالب خواهد بود ، چه برسد به اینکه این قهرمان تصمیم بگیرد به شکستن مرز ها که بسیاری از ما می دانیم قهرمان های زن در داستان های کمیک بوک از چه قراراند اما از طرفی هم اگر Wonder Woman مجبور باشد با قهرمان های دیگری آن هم در فیلم خودش رودر رو شود مخصوصا بزرگانی همچون بتمن و سوپرمن ، کمی بی انصافیست . باز هم می گوییم احتمال حضور این کارکتر در فیلم بزرگ Justice League بسیار بیشتر از فیلم جداگانه است ، مگراینکه شخصی با یک ایده ی کاملا شگفت انگیز جلو بیاید . بسیاری Wonder Woman را با Thor مقایسه می کنند و باور دارند وقتی Marvel توانست فیلمی برای Thor یک آزگاردی بسازد پس Warner Bros نیز باید بتواند فیلمی برای Wonder Woman بسازد اما شخصا باور دارم که دنیای این دو بسیار متفاوت می باشد و Wonder Woman بسیار کارکتر سخت و فراتز از دنیا های دیگر است .

شما چی فکر می کنید ؟ آیا علاقه ای به تماشای فیلمی جداگانه از Wonder Woman دارید و یا ترجیح می دهید وی را در عدالت جویان ببینید ؟ به خبری که روز قبل منتشر کردیم هم توجه کنید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۴ نظرها

  1. این قسمتش خیلی جالب بود!

    “” بسیاری از ما می دانیم قهرمان های زن در داستان های کمیک بوک از چه قرارند اما از طرفی هم اگر Wonder Woman مجبور باشد با قهرمان های دیگری آن هم در فیلم خودش رودر رو شود مخصوصا بزرگانی همچون بتمن و سوپرمن ، کمی بی انصافیست “”

    ممنونم از مطالب بسیار خوبتون!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن