اخبار فیلم

ایفای نقش Lucy Hale بازیگر سریال Pretty Little Liars در فیلم ترسناک Truth or Dare

Lucy Hale بازیگر سریال Pretty Little Liars از خود توانایی خیلی بالایی به نمایش گذاشته و خیلی ها از بازی او راضی بودند. حالا اخباری درباره فیلم جدید کمپانی Blumhouse منتشر شده و ایفای نقش احتمالی Hale در آن.

به گزارش آریافیلم، Lucy Hale بازیگر سریال Pretty Little Liars برای فیلم جدید کمپانی فیلم سازی Blumhouse Productions picture به نام Truth or Dare انتخاب شده و قرادادی بینشان امضا شده. همچنین Jeff Wadlow کارگردان فیلم های Kick-Ass 2 و Never Back Down به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده است، این در حالی است که فیلمنامه Truth or Dare را Wadlow به همراه Chris Roach و Jillian Jacobs نوشته.

داستان درباره یک دانشجوی کالجی در مکزیک است، کسی که قرار است در یک ورژن جدید و ماوراءطبیعه ی بازی شجاعت یا حقیقت شرکت کند. بازی هیچگاه نمی ایستد و تا رسیدن به خانه اول همچنان ادامه پیدا می کند. فیلم Truth or Dare توسط Jason Blum و Couper Samuelson از شرکت Blumhouse تهیه و ساخته می شود و Wadlow و Roach در کنار آن ها در زمینه تهیه کنندگی فیلم قعالیت می کنند.

شرکت Blumhouse Productions فیلم های موفق زیادی در کارنامه خود دارد از جمله فیلم های Paranormal Activity و Insidious که در ژانر ترسناک طرفداران زیادی پیدا کردند و دو فیلم جدید این شرکت Split و Get Out که حضور موفقی داشتند.

Lucy Hale برای نقش Aria Montgomery در سریال Pretty Little Liars و بردن جایزه People’s Choice Award برای بهترین بازیگر زن سریال های تلویزیونی شناخته شده است و حالا قرار است در یک فیلم ترسناک بازی کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن