پوسترهای جدید

اولین پوستر فیلم Halloween و بازگشت Michael Myers

کمپانی Universal پوستر جدیدی از Halloween منتشر کرد. ما چیز زیادی درباره ی داستان این Halloween نمیدانیم، جز این واقعیت که این دنباله ای از قسمت اول و دوم این مجموعه فیلم است. Jamie Lee در نقش Laurie strode‌، Judy Greer در نقش دختر او و یک شخصیت جدید به عنوان نوه ی او که قربانی جدید Michael Myers است. کارگردان این فیلم David Gordon Green است و فیلم‌ نامه توسط او و همکارانش Jeff Fradley و Danny McBride نوشته شده است.

بدیهی است این پوستر، اطلاعات زیادی به ما نمیدهد اما من کنجکاو هستم تا ببینم Green چگونه ورژن ۲۰۱۸ این فیلم اسلشر را میسازد؟ آیا این یک داستان جدید است یا اسلشر اصلی فیلم را دارد؟ Michael Myers دارای چه قدری است؟ او در دوره ی سوم زندگیش است و این نشان دهنده ی تغییر بزرگی است اما به نظر میرسد شخصیت ها هیچ تغییری نکرده اند. Halloween مجموعه فیلمی سختی است اما من مطمئنم سازندگان این فیلم اثر ارزشمندی را میسازند.

باید ببینیم که همراه با این پوستر به زودی تریلری منتشر میشود و یا باید مدت زمان بیشتری در انتظار آن باشیم. حداقل این موضوع اهمیت بسیار دارد که این فیلم از بعد از سری ۲ این مجموعه ساخته شده است. نه اینکه بقیه ی کالکشن این فیلم خوب نبوده و یا ضعیف بوده اند، فقط اینکه دیدن دو فیلم بسیار ساده تر از هشت فیلم است.

پوستر فیلم Halloween

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن