اخبار فیلم

اولین پوسترهای رسمی فیلم Dawn of the Planet of the Apes

 

کمپانی ۲۰th Century Fox اولین پوستر های رسمی فیلم Dawn of the Planet of the Apes را منتشر کرد . داستان این دنباله همچنان در حالت محرمانه قرار دارد اما تا به اینجا می دانیم که این فیلم داستان قسمت اول را که براساس نسخه ی اصلی ۱۹۶۸ ساخته شده بود ادامه می دهد ، میمون های بیشتری قابلیت صحبت کردن خواهند داشت و به گونه ای داستان زندگی Caesar به نجات یافتن نسل انسان ها از انقلاب میمون ها پیوند خواهد خورد . براساس توئیتی که کارگردان Matt Reeves اخیرا در صفحه ی شخصی اش انتشار داده است ، به احتمال فراوان در تاریخ ۱۸ دسامبر (۷ روز دیگر) شاهد اولین تریلر رسمی این فیلم از سایت خبرگزاری آریافیلم – Ariamovie حامل بروزترین و جدیدترین اخبار دنیای سینما و تلویزیون خواهید بود .

این پوستر های جدید بروی شخصیت اصلی سزار میمون و سربازانش تمرکز دارد و همانطور که مشاهده می کنید صورت میمون ها نقاشی جنگی شده است و مانند شما بسیاری دیگر نیز کنجکاو هستند تا بدانند اصلا چرا این موجودات تکامل یافته احتیاجی به اینگونه نقاشی بروی صورتشان دارند . می توان حدس که در این فیلم نبرد باشکوهی مابین نژاد میمون ها و نسل انسان ها خواهیم دید اما این سوال پیش می آید آیا جنگی در بین خوده جمع میمون ها نیز شکل می گیرد یا خیر . Matt Reeves که قسمت اول بنام Rise of the Planet of the Apes را کارگردانی کرده بود بروی صندلی کارگردانی این قسمت هم نشسته است و بسیاری باور دارند Rise of the Planet of the Apes توانست کاره خوبی در قابل نسخه های اولیه اش انجام بدهد . بازیگران صاحب نامی در این فیلم حضور دارند که شامل Andy Serkis ، Jason Clarke , Keri Russell , Gary Oldman , Judy Greer , Kodi Smit-McPhee و Toby Kebbell می شود .

فیلم Dawn of the Planet of the Apes در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۱۴ اکران می شود .

خلاصه داستان رسمی : جامعه ی میمون های تکامل یافته ی ژنتیکی به رهبری Caesar با بازی Andy Serkis درحال رشد می باشد اما حالا این جامعه ، توسط دسته ای از انسان ها که در دهه ی گذشته از انتشار ویروسی کشنده نجات یافته اند در معرض خطر می باشد . هر دوی این گونه ها برای مدتی در صلحی کوتاه به سر می بردند اما جنگی راه خواهد افتاد که در اخر مشخص می کند کدام گونه برای همیشه در زمین زندگی خواهد کرد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن