اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

اولین عکس از Shia LaBeouf در فیلم جدید David Ayer

David Ayer فیلمساز مطرح سینما تولید فیلم بعدی خود را آغاز کرده و اکنون نیز در حال گفتگو برای انتخاب بازیگران مرد نقش اصلی فیلم است. در حالی که کارگردان فیلم Suicide Squad قراردادی را برای کارگردانی یک دنباله برای بلاک‌باستر فانتزی ساخته خودش در شبکه Netflix یعنی Bright امضا کرده است، اما مثل اینکه او ابتدا می خواهد به فیلمی در ژانر هیجانی جنایی بپردازد که در واقع همه او را با این ژانر می شناسند. Ayer فیلم Tax Collector را نوشته و هم اکنون در حال کارگردانی آن با بازی Bobby Soto (بازی در Brothers & Sisters) و Shia LaBeouf است. هنوز درباره داستان فیلم چیری نمی دانیم و در واقع ماه پیش بود که از حضور او در این کار مطلع شدیم و حالا در حال فیلمبرداری است.

کمپانی Cross Creek Pictures و Ayer و Chris Long از کمپانی Cedar Park Entertainment تهیه کنندگی مشترک این فیلم هیجانی را برعهده دارند و این شیوه را می توان نوعی فاصله گرفتن Ayer از سیستم استودیی قلمداد کرد. او قبل از آنکه فیلمنامه‌های نوشته خودش مانند Harsh Times، Street Kings و End of Watch را کارگردانی کند، ابتدا با نوشتن فیلمنامه Training Day بر سر زبان ها افتاد. Ayer در سال ۲۰۱۴ با فیلم اکشن Fury و با موضوع جنگ جهانی دوم قدم در ساخت فیلم های استودیویی بزرگ گذاشت که این کار مستقیما او را به سمت نویسندگی و کارگردانی فیلم دنیای گسترده DC یعنی Suicide Squad هدایت کرد.

Tax Collector

Ayer برای کارگردانی دنباله Suicide Squad برنمی گردد و در حالی که به فیلم Gotham City Sirens نیز پیوسته بود، اما شاهد پیشرفتی در آن پروژه نبودیم. به جای آن، Ayer اولین بلاک بلاستر اریجینال شبکه Netflix به نام Bright را ساخت، که به وضوح موفقیت بزرگی برای این شبکه محسوب می شد. همین اتفاق، چراغ سبزی برای ساخت دنباله Bright با بازگشت دوباره  Will Smith و Joel Edgerton بود.

Ayer پیش‌نویس اولیه فیلمنامه این دنباله را نوشت اما در حال حاضر Evan Spiliotopoulos (نویسنده The Huntsman: Winter’s War) بر روی فیلمنامه  Bright 2 کار می کند و Ayer قبل از کارگردانی آن فیلم، Tax Collector را می سازد.

فیلم Tax Collector دوباره LaBeouf و Ayer را بعد از همکاریشان در Fury کنار هم قرار داده است. LaBeouf در واقع بعد از بازی در نقش پدر خودش در فیلم زندگینامه‌ای ساخته خودش به نام Honey Boy به این کار می پیوندد. هنوز زمان دقیقی برای نمایش Tax Collector اعلام نشده است اما باید ببینیم آیا Ayer به انتشار تصاویری از پیشرفت این فیلم ادامه می دهد یا نه. ولی فعلا می توانید عکس بازیگران فیلم را در زیر ملاحظه نمایید.

Tax Collector

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن