اسپین آفجدیدترین عکس از فیلمها

اولین عکس های Chris Hemsworth در اسپین آف Men in Black

تولید اسپین آف جدید Sony برای سری فیلم های Men in Black آغاز شده است و به تازگی اولین عکس ها از صحنه ی آن و ستاره این فیلم Chris Hemsworth منتشر شده است.

او در این فیلم با همبازی سابق خود در فیلم Thor: Ragnarok یعنی Tessa Thompson دوباره همکاری می کند. همچنین  Liam Neeson (بازیگر سری فیلم های Taken) به همراه  Kumail Nanjiani (از فیلم The Big Sick) و Rafe Spall (فیلم های The Big Short و Life of Pi) نیز در این فیلم به آن ها ملحق می شوند. داستان این اسپین آف جدید همچنان محرمانه و اطلاعات به دست آمده اندک است، اما گفته شده که فیلم در لندن فیلمبرداری می شود و داستان فیلم، حول زندگی “ترکیبی جدید” از شخصیت ها می چرخد و برعکس سه فیلم قبلی که دو نفره بودند، این اسپین آف گروهی است.

در Men in Black جدید که هنوز نامش مشخص نیست دیگر بازیگرانی مثل Will Smith و یا Tommy Lee Jones بازی نمی کنند ولی داستان آن در دنیای سه گانه اریجینال فیلم اتفاق می افتد. این پروژه متفاوت از پروژه ناقص ادغام سری های Jump Street یعنی MIB 23 خواهد بود که طبق اعتراف Jonah Hill در بحث عقد قرارداد های لازم بسیار پیچیده بوده است. هر چند آن فیلم همچنان در مراحل تولید است.

Men in Black جدید توسط F. Gary Gray ، کارگردان معروف فیلم های Straight Outta Compton و The Fate of the Furious کارگردانی می شود و نویسندگی این کار نیز توسط Matt Holloway و Art Marcum انجام شده است. تهیه کنندگان سری های اصلی فیلم یعنی Walter Parkers و Laurie MacDonald نیز به همراه تهیه کننده اجرایی Steven Spielberg به فیلم بر میگردند.

men in black  men in black

men in black

men in black

men in black

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن