اخبار فیلم

اولین عکس به همراه جزییاتی از Jumanji 2 در مراسم CinemaCon منتشر شد

امسال در طول CinemaCon اتفاقات زیادی افتاده و خبر های زیادی درباره فیلم های مختلف اماسل و سال آینده منتشر شده است، البته این اتفاقی است که هر سال در CinemaCon رخ می دهد. در ادامه خبر های ای این مراسم روز گذشته خبر هایی درباره فیلم Jumanji 2 منتشر شد و اولین عکس از فیلم و بازیگران آن دوستداران این فیلم را شگفت زده کرد.

به گزارش آریافلیم، تقریبا همه نگران فیلم Jumanji 2 که Rock در آن بازی می کند بودند  تا اینکه Dwayne Johnson در CinemaCon اولین تصویر از فیلم را منتشر کرد که با استقبال همگان روبرو شد. همپنین Johnson در ادامه سیر داستانی فیلم را تعریف کرد  و جزییات بیشتری را در اختیار رسانه ها  قرار داد اما شاید مهم ترین اتفاقی که افتاد اعلام رسمی عنوان این فیلم است: Jumanji: Welcome to the Jungle

این خبر هدیه ی شرکت Sony بود در طی CinemaCon در شهر Las Vegas. همچنین گفته شد که اولین تریلر از این فیلم در چند هفته ی آینده منتشر خواهد شد.

کلیپی که در CinemaCon به نمایش در آمد داستان فیلم را شرح میداد:

“چهار دانش آموز دبیرستانی که به خاطر کاری کرده اند توبیخ شده اند. حالا این چهار دانش اموز موظف می شوند که زیرزمین دبیرستان را تمیز کنند و در آنجاست که حین تمیز کردن یک کنسول بازی ویدیویی قدیمی را پیدا می کنند. بعد از اینکه هر یک برای خود کاراکتری از بازی را انتخاب می کند بازی شروع می شود و طولی نمی کشد که بچه ها متوجه میشوند که آن ها خود کاراکتر ها هستندو …

تفاوت این فیلم و قسمت قبلی در همین جاست، در قسمت قبل یک بازی دستی وجود داشت که در این قسمت به یک کنسول بازی ویدیویی تبدیل شده. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر امسال آماده می شود و در روز های آینده احتمالا تریلری از آن منتشر خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن