اخبار فیلم

اولین عکس به همراه جزییاتی از فیلم Meg جدیدترین فیلم Jason Statham منتشر شد

فیلم سینمایی Meg یکی از فیلم هایی است که مدتی می شود منتظر شنیدن اخبری درباره آن هستیم و بالاخره اولین اخبار درباره این فیلم منتشر شده است. این فیلم که بر اساس یک کتاب رمان ساخته می شود جدیدترین فیلم Jason Statham است و از این بابت خیلی ها منتظر اکران هر چه زودتر آن هستند.

به گزارش آریافیلم، فیلم بلند علمی تخیلی Meg که درباره شکار کوسه است بالاخره در حال فیلمبرداری است. این فیلم که اقتباسی از کتاب رمان Meg: A Novel of Deep Terror می باشد به نویسندگی Steve Alten که در سال ۱۹۹۷ منتشر شده است نزدیک به دو دهه است که در حال پیشرفت و گسارش است تا برای ساخت فیلم آماده شود. بعد از مدت ها زیادی که منتظر بوده ایم بالاخره به نظر می رسد این فیلم در حال رخ دادن است و فیلمبرداری آن در New Zealand از دیروز آغاز شده است. جزییات بیشتر درباره این فیلم شامل اولین عکسی می شود که از این فیلم منتشر شده است، می توانید عکس این فیلم را در زیر ببینید. در این فیلم Jason Statham و Li Bing Bing بازی می کنند که در نتیجه انتظار می رود شاهد یک فیل اکشن خوب باشیم. نکته ی دیگر این فیلم کارگردان آن است، Jon Turteltaub که کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد فیلم های National Treasure و The Sorcerer’s Apprentice را در کارنامه خود دارد  و همچنین فیلمنامه ی این فیلم علمی تخیلی را Dean Georgaris  و Jon Hoeber & Erich Hoeber نوشته اند.

از بازیگران این فیلم هم می توان به Jessica McNamee و Rainn Wilson و … اشاره کرد. فیلم Meg در تاریخ ۲ سال ۲۰۱۸ اکران می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن