اخبار فیلم

اولین عکس از Jigsaw و کارگردان از سرگرمی بیشتر و شرارت کمتر فیلم می‌گوید

قبل از حضور Jigsaw در کامیک کان سان دیگو، Lionsgate اولین عکس از هشتمین فیلم در سری Saw را منتشر کرد. فیلم که از روی فیلنامه‌ای از Pete Goldfinger؛ Josh Stolberg؛ James Wan و Leigh Whannell توسط کارگردانان Predestination و  Daybreakers  یعنی Peter  و Michael Spierig  کارگردانی می‌شود، قرار است سری Saw را که زمانی بازار را دست داشت، زنده کند. این سری در کل بیش از ۸۰۰ میلیون دلار فروش جهانی داشته است.

به گزارش آریافیلم، کارگردانان اینبار برداشت متفاوتی از این سری خواهند داشت که Michael Spierig این برداشت را سرگرمی بیشتر برای سری توصیف می‌کند و باز همچنان با خشونت زیاد. این به نظر مسیر درستی برای فرانچایز به نظر می‌رسد، که در آخر توسعه‌ی شخصیتی و ساخت گذشته‌ای برای سری را زیر سادیسم خودشیفتگانه دفن کرد.

Jigsaw

می‌توانید اولین عکس سریال را در بالا مشاهده کنید. Spierg درباره‌ی این برداشت جدید گفت:

ما تله‌های خشنی در فیلم داریم و از نشان دادن خون هم خجالت نمی‌کشیم. برای هالووین ترسناک بسیار مناسب است. شاید به اندازه‌ی قبل شرورانه نباشد اما سرگرم کننده‌تر است، که خودمان سعی کردیم به فیلم تزریق کنیم. اما همچنان پر از خشونت سرگرم کننده است، این حتمی است. و بالاتر از اینها راز بزرگی در فیلم هست و پیچشهای داستانی جالبی وجود خواهد داشت.

انتظار می‌رود نه Costas Mandylor و نه Cary Elwes نقش شاگردان Jigsaw را بازی می‌کردند برای این فیلم بازگردند. بازیگران جدید شامل :
Mandela Van Peebles, Hannah Anderson, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Bolsvert و James Gomez
می‌شود.

منتظر Jigsaw در هالووین ۲۰۱۷ باشید.

Jigsaw

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن