امروز:دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اولین تیزر Inside Out جدیدترین انیمیشن Pixar

 

انیمیشن کارتونی Inside Out ، محصول دیگری از شرکت مشهور پیکسار که خالق شاهکار هایی همچون داستان اسباب بازی ، وال-ای و بالا است ، می باشد .

به گزارش آریاتیوب این فیلم انیمیشن به کارگردانی Pete Docter بوده که به تغییرات ذهنی یک دختر از دوران نوجوانی تا بلوغ می پردازد و اتفاقاتی که در ذهن او رخ می دهد در این مسیر رشد را نشان می دهد ، به گفته ی وی داستان این انیمیشن را از دخترش که در همین سن و در گیر دست و پنجه نرم کردن با مدرسه و محله ی جدیدشان می باشد الهام گرفته است تا نشان بدهد که وقیت بزرگ می شویم چیزی را از دست خواهیم داد . انیمیشن کارتونی Inside Out 2015 پنج احساس مختلف انسان ، ترس – ناراحتی – شادی – عصبانیت و نفرت ، در قالب شخصیت های کارتونی خواهد و چگونگی تعامل آنها در ذهن و خاطره ها و تجربه های جدید را به تصویر می کشد.

از صدا پیشگان انیمیشن میشه به Amy Poehler, Bill Hader, Lewis Black, Mindy Kaling و Phyllis Smith اشاره کرد و این انیمیشن قرار است در 19 ژوئن ۲۰۱۵ اکران شود . یکی از دلایلی که این استودیو همواره موفق به دریافت جوایز اسکار می شود قدرت ریسک پذیری آن نیست ، بلکه استفاده از چیز هایی است که انسان به راحتی با آنها ارتباط برقرار می کند مانند اسباب بازی در داستان اسباب بازی ها و استفاده ی بی حد انسانه ها از تکنولوژی در وال-ای است…

  نمایش با دو کیفیت 720p ، 480p دانلود تریلر از سایت آریاتیوب

[divide]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید