تریلر فیلم

اولین تیزر فیلم ۲ ۴۷Meters Down شامل صحنه های بیشتر با حضور کوسه

آیا فیلم The Meg شما را برای دیدن کوسه های بیشتر مشتاق کرده است؟ پس همین الان تاریخ اکران فیلم ۲ ۴۷Meters Down یعنی تابستان آینده را به خاطر بسپارید به این دلیل که تیزری فوق العاده از قسمت بعدی این سری فیلم به تازگی منتشر شده است. ساخته شدن قسمت جدیدی از این مجموعه به ما یادآوری می کند که Johannes Roberts در سال ۲۰۱۷ چه غوغایی به پا کرد.

داستان فیلم اول از جایی شروع می شد که دو خواهر با بازی Mandy Moore و Claire Holt (بازیگر سریال The Originals) برای گذراندن تعطیلات به مکزیک سفر می کردند و در حین غواصی در یک قفس در کف اقیانوس به دام می افتادند. رفته رفته اکسیژن آن ها کم شده و کوسه های گرسنه نیز به سمت آنها می آمدند.

Johannes Roberts بار دیگر برای نویسندگی و کارگردانی یک قصه ی هیجان انگیز دیگر به همراه همکار نویسنده ی خود  Ernest Riera به زیر آب برگشته است. بر اساس اخبار اولیه آنها در این فیلم به همراه گروهی از دختران به برزیل سفر می کنند و در این سفر پرماجرا با بهشتی زیرزمینی, مناظر طبیعی زیبا, ویرانه های تاریخی گمشده و البته کوسه ها مواجه می شوند.

جزئیات فیلم همچنان اعلام نشده است اما با توجه به اینکه اکران فیلم تابستان ۲۰۱۹ است، Entertainment Studios خیلی زودتر از موعد تیزر این فیلم را منتشر کرده است.

۴۷Meters Down تجربه غیرمنتظره ای را در باکس آفیس پشت سر گذاشت و با وجود اینکه در اصل برای انتشار در قالب DVD ساخته شده بود، به یکی از موفق ترین فیلم های سال گذشته در باکس آفیس تبدیل شد. این فیلم در گیشه های بین المللی بیش از ۶۱ میلیون دلار فروش داشت. چند ماه قبل James Harris تهیه کننده ی فیلم در نشستی اذعان داشت:

ما از موفقیت ۴۷Meters Down خوشحالیم و این فیلم فراتر از حد انتظارات بوده است. این فیلم همه چیز را, از هیجان برخورد با کوسه ها تا نمایش غواصی کردن به سطح دیگری می برد.

۴۷Meters Down: The Next Chapter تابستان ۲۰۱۹ اکران می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن