اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تیزر فیلم سینمایی Deadpool 2 منتشر شد

کمپانی ۲۰th Century Fox به تازگی اولین تریلر فیلم سینمایی Deadpool 2 را به صورت آنلاین منتشر کرده است که ویدئوی جالبی به نظر می‌رسد. در این تریلر Ryan Reynolds در نقش Deadpool خود را به شکل نقاش افسانه ای Bob Ross در آورده و با برنامه وی شوخی می‌کند و پس از آن نیز صحنه های کوچکی از فیلم Deadpool 2 نیز نشان داده می‌شوند.

این تریلر کاملا با ذات بازاریابی فیلم اول این مجموعه هم خوانی دارد. حتی پوستر فیلم نیز عجیب و غریب است. دیدن Deadpool در نقش Bob Ross شگفت انگیز است و من به شخصه می‌توانم ساعت ها این ویدئو را تماشا کنم. کارگردان این فیلم David Leitch است که یکی از کارگردانی John Wick بوده و تابستان امسال فیلم سینمایی Atomic Blonde را اکران کرد. وی در نسخه دوم فیلم جای Tim Miller را می‌گیرد. چیز خاصی از داستان فیلم مشخص نیست اما این را می‌دانیم که Josh Broliin در نقش شخصیت دوست داشتنی کمیک ها یعنی Cable و Zazie Beets در نقش Domino به فیلم اضافه خواهند شد.

از دیگر بازیگران فیلم سینمایی Deadpool 2 می‌توان به Morena Baccarin، T.J. Miller، Brianna Hildebrand، Leslie Uggams، Stefan Kapicic و Karan Soni اشاره کرد. فیلم سینمایی Deadpool 2 در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن