اخبار فیلم

اولین تیزر فیلم سینمایی Annabelle: Creation منتشر شد (آپدیت : تریلر رسمی اضافه شد)

اتفاقات درباره فیلم Annabelle: Creation خیلی سریع پیش می رود. همین دو روز پیش بود که عنوان رسمی این فیلم به طور رسمی اعلام شد و حالا اولین تیزر از این فیلم به صورت آنلاین منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، کمتر کسی فکرش را می کرد که روزی یک دنیای ترسناک به سبک و اساس James Wan ساخته شود و مدام دنباله های جدید در این فضا ساخته شود؟

شاید کمتر کسی فکرش را می کرد که James Wan بتواند با فیلم The Conjuring به چنین موفقیت بزرگی دست پیدا کند. این فیلم در مجموعه توانست به فروش ۳۱۸ میلیون دلاری دست پیدا کند و در پی آن شور و شوق عده ی زیادی از مخاطبان. بعد از این واکنش ها بود که شرکت Warner Bros تصمیم گرفت این فیلم مجموعه ای بسازد که یکی از فیلم های این مجموعه و شاید مهم ترینشان فیلم Annabelle بود. داستان یک عروسک که توسط یک روح تسخیر شده است. اینجا پایان داستان نبود و خیلی زود خبر هایی از فیلم های دیگری از این مجموعه منتشر شد. فیلم بعدی The Conjuring 2 بود که با کارگردانی خود James Wan موفقیت فیلم های قبلی را تکرار کرد. حالا هم مدتی است صحبت هایی درباره فیلم Annabelle: Creation شنیده می شود، فیلمی که درواقع مقدمه ای بر Annabelle است.

این فیلم درباره ابتدای خلق عروسک Annabelle است. بر اساس داستان یک عروسک ساز در اتفاقی عم انگیز دختر خود را از دست می دهد و بعد از سال ها از آن اتفاق گروهی سعی می کنند به خانه ی این عروسک ساز وارد شوند که زمانی متوجه حضور نیرو های شیطانی می شوند که دیر است.

تیزر این فیلم را می تواندی در زیر تماشا کنید:

 


تریلر رسمی اضافه شد

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن