اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

اولین تیزر رسمی سریال The Gifted محصول جدید Fox منتشر شد

در ادامه ی ساخت سریال های کمپانی Marvel برای شبکه های کابلی و اینترنتی این بار خبر هایی برای ساخت سریال های مجموعه ی X-MEN برای شبکه ی Fox است. بنابراین اخبار شبکه ی Fox سفارش سریالی بر اساس کاراکتر های مجموعه ی X-MEN را به Marvel داده است.

به گزارش آریافیلم،  اخبار رسمی منتشر شده مبنی بر اینکه شبکه ی Fox هم می خواهد وارد بازار سریال های Marvel شود. به این ترتیب اولین قرار داد بین Fox و Marvel امضا شده تا اولین سریال ابر قهرمانی کمیک های X-MEN برای پخش در شبکه Fox آماده شود. سازنده ی این سریال Matt Nix خواهد بود که در گذشته سازنده ی سریال Burn Notice بوده و همچنین کارگردانی مجموعه را Bryan Singer بر عهده گرفته، کسی که به طور معمول برای کارگردانی فیلم های X-MEN در نظر گرفته می شد.

نکته ی دیگر این است که عنوانی برای سریال در گذشته انتخاب نشده اما دیروز با اعلام رسمی شبکه Fox نام آن، The Gifted تعیین شده و تیزری برای آن منتشر شده است.

یک قسمت از سریال به عنوان آزمایش ساخته شده که کارگردانی آن را خود Singer بر عهده داشته است و Stephen Moyer و Amy Acker بازیگران سریال های True Blood و Person of Interest در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

از دیگر بازیگران سریال می توان به Sean Teale, Jamie Chung, Coby Bell و … اشاره کرد. می توانید تیزر این سریال را در زیر این مطلب تماشا کنید:

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن