اخبار روز فیلمها

اولین تصویر از Tom Hardy در نقش Al Capone در فیلم Fonzo

محصول کارگردان فیلم های Chronicle و Fantastic Four که نگاهی دراماتیک به زندگی Al Capone گنگستر معروف هست، در حال ساخته و ستاره فیلم Tom Hardy  اولین عکس از خودش رو در نقش این شخصیت بدنام منتشر کرده.

به گزارش آریافیلم ، فیلم نوشته Josh Trank ه و بر ۴۷ سالگی Al Capone متمرکزه که حدود ۱۰ سال در زندان گذرونده. فراموشی مغزش رو درگیر کرده و ذهنش تبدیل شده به مخلوطی از خاطرات ترسناک مربوط به زندگی خشونت بار گذشته ش.

این فیلم تجربه جالبی در ژانر گنگستریه البته اگه این چیزی باشه که Trank دنبالشه به هر حال قابل پیش‌بینیه که Hardy در این فیلم فوق العاده باشه. به نظر میرسه این عکس تست گریم یا لباس یا چیزی مثل این باشه پس این شکل نهایی Hardy نخواهد بود(همینطور تتوهاش) ولی به هر حال تصویر جالبیه از نقشی که مطمئنا به بهترین شکل اجرا میشه. Trank که برای مدتی بعد از شکست Fantastic Four ناپدید بود بعد از اینکه اخبار مربوط به اختلاف نظرها و مشکلات تولید فیلم در روزنامه ها منتشر شد  به صورت علنی اعلام کرد که به عنوان فیلمساز صاحب فیلم سوپرهیرویی شرکت Fox نیست. بعد از این قضیه از پروژه Star Wars کنار کشید(یا گذاشته شد) ولی اون Hardy رو قانع کرد که در Fonzo بازی کنه پس مشخصه که میخواد تواناییشو ثابت کنه پس احتمالا نتیجه کار جالب میشه. این عکسو از اینستاگرام Tom Hardy  ببینید در نقش Capone. همچنین Linda Cardellini, Matt Dillon Kyle MacLachlan و  Kathrine Narducci در این فیلم بازی می کنن. تاریخ اکران فیلم هنوز مشخص نشده.

این خلاصه داستان فیلم Fonzo که به صورت رسمی منتشر شده :

یک تاجر بی رحم که غیر قانونی فعالیت می کرد و شهر Chicago رو به شکل سفت و سختی اداره میکرد به نام Al “Fonzo” Capone (Hardy) بدنام ترین و ترسناکترین گنگستر تاریخ آمریکا بود. در ۴۷سالگی بعد از گذراندن حدود یک دهه در زندان، فراموشی مغزش رو معیوب کرد و گذشته ش به صورت خاطرات ترسناک خشونت‌ها و بی رحمی هاش به خودآگاهش وارد شد.

Fonzo تام هاردی

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن