اولین عکس از سریال

اولین تصویر از Hawk و Dove در Titans ، سریال جدید DC

به تازگی تصویر Brenton Thwaites در نقش Robin و در سریال جدید DC یعنی Titans رو در سایت منتشر کردیم و امروز نیز با اولین تصویر از دو کاراکتر دیگر Hawk و Dove با ما همراه باشید…

به گزارش آریافیلم ، Alan Ritchson که در فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles نیز حضور داشته و Minka Kelly با Friday Night Lights قراره تا نقشهای Hawk و Dove را در سریال Titans بازی کنند ، سریالی که قراره تا در سال ۲۰۱۸ از DC digital service پخش شه.

دیگر بازیگران سریال Anna Diop از سریال  (۲۴: Legacy) و Brenton Thwaites از فیلم (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) و  Teagan Croft از فیلم  (Home and Away) و … میباشند.

طراح لباس Hawk and Dove نیز Laura Jean Shannon است که در میان آثار او میشه به Black LightningIron Man و The Jungle Book اشاره داشت. 

در داستان این سریال اکشن، Dick Grayson از میان سایه ها ظهور می کند تا رهبری گروهی جدید از قهرمانان از جمله Starfire و Raven و بسیاری دیگر را برعهده گیرد.طرفداران می توانند از Titans انتظار سریالی لایو اکشن با تم ماجراجویی و دراماتیک را داشته باشند که در یکی از محبوب ترین کمیک-تیم های تاریخ سرک می کشد و آنرا جشن می گیرد.

طرفداران کمیک بوک Dick Grayson را به عنوان پیرو معروف Batman، یعنی Robin می شناسند.بعد از به قتل رسیدن والدین Di.ck طی اجرای سیرک بلندپروازانه شان، Bruce Wayne سرپرست قانونی Di.ck شد و او را تمرین داد تا در کنارش علیه جرم و جنایت مبارزه کند.اما بعد از گذشت سالها جزئی از این زوج پویا بودن،Dick تلاش کرد تا موقعیتش را در خارج از سایه ی شوالیه ی تاریکی پیدا کند.که در نهایت منجر به استقلالش به عنوان رئیس خودش شد،او به عنوان یک رهبر،استاد و پدر برای خانواده ی جدیدش ،تایتان ها،ظهور کرد.

تصویر از Hawk و Dove در Titans

Titans

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن