اخبار روز انیمیشن هاجدیدترین عکس از فیلمها

اولین تصویر از انیمیشن Addams Family با صداپیشگی Oscar Isaac و Charlize Theron

Metro Goldwyn Mayer Pictures-MGM  اولین عکس ها از باز آفرینی انیمیشن Addams family را منتشر کرد. این عکس ها را در ادامه میتوانید ببینید.

Conrad Vernon با آثاری چون Shrek 2Monsters vs. AliensMadagascar 3: Europe’s Most Wanted و Greg Tiernan با آثاری چون Thomas & FriendsDay of the Diesels گروه کارگردانی صدا گذاری را تشکیل می دهند.

به گزارش آریافیلم براساس ساخته های New Yorker  از Addams family این انیمیشن کمدی زندگی خانواده Addams را دنبال می کند خانواده ای که زندگی شان با رو در رو شدن با مجری تلوزیون حیله گر شروع به حل شدن میکند در همین حین آنها برای رسیدن بقیه خانواده اشان آماده میشوند تا جشنی رو به شیوه Addams  برپا کنند

Conrad Vernon کارگردان صداگذاری انیمیشن Addams family میگوید : Greg Tiernan دیگر کارگردان انیمیشن و من همیشه طرفدارانی از ورژن های قبلی Addams Family بودیم پس ما شروع به ساخت این انیمیشن کردیم برای انجام کاری جدید هیجان زده بودیم. با وجود اینها ما تصمیم گرفتیم که داستان آشنایی Gomez و Morticia خانه پیدا کردنشان و تشکیل خانواده اشان را به تصویر بکشیم.

یکی از تهیه کنندگان فیلم Glickman میگوید: Conrad و Greg استادان انیمیشن سازی هستند تا توانایی بالایی در ساختن اثری دارند که هم فرزندان و هم والدین به دلایل مختلف از آن لذت ببرند به علاوه استعداد هایی از قبیل Oscar , Charlize , Chloë , Finn , Nick , Bette و Allison در آن نقش آفرینی میکنند. ما نمیتونیم صبر کنیم تا این نمایش جدید و مدرن از Addams family را برای بینندگان سراسر دنیا به نمایش بگذاریم.

Morticia بصورت شیطانی خود را وقف شوهر و فرزندان خود کرده است.او کسی است که خانواده را دور هم نگه میدارد. Gomez متمدن شیطانی و بی نهایت عاشق همسرش است. او علاقمند به هر گونه نقشه شیطانی است. Wednesday نوجوانی باهوش و شیطانی است که مغزی طویل و هوشی سرشار دارد. Pugsley یک پسر تهدید آمیز ۱۰ ساله است که از وارد شدن در هر قضیه ی شیطانی لذت میبرد. Grandmama از نوه هایش که از شیرینی هایی که او به شکل جمجمه و خفاش هستند لذت میبرند به ستوه آمده.

صدا پیشگان انیمیشن Oscar Isaac ، Charlize Theron ، Chloë Grace Moretz ، Finn Wolfhard ، Nick Kroll و Bette Midler هستند و تاریخ اکران این فیلم در آمریکا ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ برابر با  جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ است.

 انیمیشن Addams Family

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن