اخبار روز سریالها

اولین تصویر از Brenton Thwaites بازیگر نقش Robin در Titans، سریال جدید DC

اولین تصویر از Brenton Thwaites بازیگر نقش Robin در Titans، سریال جدید لایو-اکشن ،منتشر شده تا بتوانیم نگاهی بر آن بیندازیم.قرار است این سریال در سال ۲۰۱۸ به عنوان بخشی از سرویس دیجیتال DC یعنی “مستقیم به مصرف کننده” منتشر شود.

‌به گزارش آریافیلم ، بازیگران متعددی از جمله:Anna Diop در نقش Koriand’r و استارفایر،Brenton Thwaites در نقش رابین، Teagon Croft در نقش رِیوِن،Minka Kelly در نقش Dawn Granger/داو،Alan Ritchson در نقش Hank Hall/Hawk، و همچنین Lindsey Gort در نقش کارآگاه پلیس Amy Rohrbach در سریال Titans نقش آفرینی خواهند کرد.

طراحی لباس ویژه ی Robin بر عهده ی طراح لباس پرآوازه Laura Jean Shannon بوده که در کارنامه اش فیلمهایی چون Black Lightening ،Iron Man و The Jungle Book به چشم می خورد.

در داستان این سریال اکشن،Dick Grayson از میان سایه ها ظهور می کند تا رهبری گروهی جدید از قهرمانان از جمله Starfire و Raven و بسیاری دیگر را برعهده گیرد.طرفداران می توانند از Titans انتظار سریالی لایو اکشن با تم ماجراجویی و دراماتیک را داشته باشند که در یکی از محبوب ترین کمیک-تیم های تاریخ سرک می کشد و آنرا جشن می گیرد.

طرفداران کمیک بوک Dick Grayson را به عنوان پیرو معروف Batman،یعنی Robin می شناسند.بعد از به قتل رسیدن والدین Dick طی اجرای سیرک بلندپروازانه شان، Bruce Wayne سرپرست قانونی Dick شد و او را تمرین داد تا در کنارش علیه جرم و جنایت مبارزه کند.اما بعد از گذشت سالها جزئی از این زوج پویا بودن،Dick تلاش کرد تا موقعیتش را در خارج از سایه ی شوالیه ی تاریکی پیدا کند.که در نهایت منجر به استقلالش به عنوان رئیس خودش شد،او به عنوان یک رهبر،استاد و پدر برای خانواده ی جدیدش ،تایتان ها،ظهور کرد.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم ، قرار است تا سریال Titans در سال ۲۰۱۸ منتشر شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر
بستن