اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

اولین تصویر از بازیگران فیلم سینمایی The Post منتشر شد

وقتی حرف از مراسم اسکار امسال به میان می‌آید، فیلم هایی هستند که هنوز هم هیچ چیز درباره آن ها مشخص نشده و یکی از این فیلم ها، The Post به کارگردانی Steven Spielberg است. این کارگردان برنده اسکار روند ساخت فیلم را با سرعت زیادی در بهار امسال کلید زد و ساخت فیلم دیگر خود یعنی The Kidnapping of Edgardo Mortara را نیز به تعویق انداخت تا The Post را با سریعترین سرعت ممکن بسازد.

صحبت های زیادی درباره این فیلم زده شده است اما بالاخره اولین تصاویر از بازیگران این فیلم منتشر شدند. این فیلم سینمایی داستان رهایی برگه های Pentagon در دهه ۷۰ میلادی را روایت می‌کند که در آن زمان کاخ سفید تمام تلاشش را می‌کرد تا جلوی روزنامه Washington Post را از انتشار نامه های درونی دفتر مدیریت Nixon درباره رویداد های جنگ ویتنام بگیرد.

فیلمنامه این فیلم را Liz Hannah نوشت و Josh Singer نیز آن را ویرایش کرد. بازیگران این فیلم نیز شگفت انگیز هستند. Tom Hanks ویرایستار معروف Washington Post یعنی Benjamin Bradlee را به نمایش خواهد گذاشت، Meryl Streep نیز نقش اولین ناشر زن این روزنامه یعنی Kay Graham را ایفا می‌کند. سپس Spielberg برای دیگر نقش ها نیز مانند فیلم سینمایی Lincoln بازیگران شگفت انگیز به خدمت گرفت. بازیگرانی نظیر Carrie Coon، Sarah Paulson، Jesse Plemons، Alison Brie، Bradley Whitford، Bob Odenkirk، Matthew Rhys، Michael Stuhlbarg، Zach Woods، Bruce Greenwood و Tracy Letts.

فیلم سینمایی The Post در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ اکران خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن