اخبار روز فیلمها

اولین تصاویر Christian Bale و Amy Adams در نقش Dick Cheney و Lynne Cheney شگفت انگیز است

به تازگی اولین تصاویر از فیلم سینمایی بدون عنوان Dick Cheney با بازی Christian Bale و Amy Adams منتشر شده است که حتی نمی‌توان چهره آن ها را در این عکس ها تشخیص داد. Adam Mckay کسی است که فیلم های کمدی نظیر Anchorman، Talladega Nights و Step Brothers را کارگردانی کرده با The Big Short اولین تجربه دراماتیک خود را ساخت که جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی را به دست آورد.

با وجود اینکه هیچ شکی وجود نداشت که Christian Bale می‌تواند نقش Dick Cheney را بی نقص ایفا کند، دیدن وی در گریم شخصیتش شگفت انگیز است. این بازیگر برای این نقش وزن خود را مقداری افزایش داد و موها و گریمش شگفت انگیز است. ظاهر Amy Adams نیز در نقش Lynne Cheney، همسر Dick، نیز باورنکردنی است.

پس از دیدن این عکس ها دیدن خیلی دوست دارم تغییرات دیگر بازیگران را ببینم. Steve Carell در نقش وزیر دفاع Donald Rumsfeld، Tyler Perry در نقش Colin Powell، Allison Pill در نقش دختر Dick و Lynne یعنی Mary Cheney و Sam Rockwell در رئیس جمهور George W. Bush حضور دارند.

تاریخ عرضه این فیلم سینمایی هنوز مشخص نشده و تازه ساخت آن شروع شده است اما مشخص است که این فیلم فوق العاده خواهد بود و در فصل جوایز عملکرد شگفت انگیزی خواهد داشت. احتمالا کمپانی Annapurna Pictures فیلم را در پاییز ۲۰۱۸ اکران کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن