اخبار روز سریالهااولین عکس از سریال

اولین تصاویر بازیگران سریال جدید Les Misérables (بینوایان)

شبکه PBS به تازگی مجموعه ی از اولین تصاویر از اقتباس پرستاره ی خود از داستان کلاسیک قرن نوزدهمی Les Misérables را منتشر کرد.

طبق اعلام اولیه در سال ۲۰۱۶، این اقتباس شش قسمتی، کاری مشترک از BBC و Masterpiece است و شامل آهنگی از فیلم موزیکالی که سال ۲۰۱۲ اکران شد نخواهد بود. همانطور که در تصاویر (که اول توسط Masterpiece منتشر شد) مشاهده می شود، بازیگران شامل Dominic West (بازیگر سریال The Affair) به عنوان Valijean و Lily Collins (از سریال The Last Tycoon) به عنوان Fantine و David Oyelowo (از فیلم Selma) به عنوان نقش منفی Javert می شوند. Olivia Colman (بازیگر سریال Broadchurch و The Crown) و Adeel Akhtar (بازیگر سریال The Night Manager) که عکسی ازشان منتشر نشده، در نقش خانم و آقای Thenardier ظاهر می شوند.

این سریال جدید توسط Andrew Davies نوشته شده است. او قبلا مینی سریال War & Peace را نیز ساخته بود. هنگامی که این اقتباس برای اولین بار رسانه ای شد، Davies از تصمیم خود برای صرف نظر کردن از آهنگ های مشهور فیلم موزیکال و اکتفا کردن به منبع اصلی داستان دفاع کرده و گفته:

Les Misérables یک عنوان نمادین بزرگ است. اکثر مردم با نسخه های موزیکال که فقط چند نمای کلی و ناقص از داستان را ارائه می دهد آشنا هستند. من خوشحالم که شانس این را کسب کردم تا با اقتباس این شاهکار شش ساعته که از BBC پخش خواهد شد، بالاخره عدالت را در حق Victor Hugo رعایت کنم.

همچنان تاریخ پخشی برای این سریال اعلام نشده است. اما فعلا می توانید تصاویر بازیگران را مشاهده کنید.

miserables

miserables

miserables

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن