اخبار فیلم

اولین تصاویر از طراحی لباس Captain Marvel و پروژه جدید شرکت Marvel منتشر شد

روز گذشته استودیوی Marvel تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری ها و سایت های مختلف را به مراسو رونمایی از کاراکتر جدید خود دعوت کرد. در این مراسم که در روز دوشنبه و در شهر California صورت گرفت از کاراکتر Captain Marvel که قرار است نقش آن را Brie Larson بازی کند رونمایی شد و اولین عکس Larson در لباس Captain Marvel دیده شد.

به گزارش آریافیلم، روز دوشنبه شرکت Marvel از کاراکتر جدید خود Captain Marvel به نوعی رونمایی کرد، اگه چه مدتی بود که منتظر شنیدن اخباری در این زمینه بودیم. فیلم جدیدی که قرار است با بازی کاراکتر جدید این شرکت ساخته شود از همین حالا در مرکز توجهات قرار گرفته و ویژگی اصلی این فیلم این است که بالاخره اولین فیلم ابرقهرمانی با بازی یک زن قرار است ساخته شود ( البته فیلم Wonder Woman یک فیلم ابر قهرمانی است که بازیگر شخصیت اول آن یک زن است اما این فیلم و کمیک های آن مربوط به شرکت DC می باشد و نه Marvel).

در اولین حرکت تعدادی از طراحی های این کاراکتر منتشر شده که می تواندی آن ها را در زیر ببینید و در آخر هم اولین عکس از حضور Larson  در لباس جدید خود.

طراحی لباس کاراکتر Captain Marvel تقریبا مشابه با همان لباس درون کمیک های اصلی است و تفاوت چندانی ندارد به جز اینکه در طراحی لباس کمتر توجهی به رنگ زرد شده و از این رنگ کمتر استفاده شده است. درواقع بیشتر یک زرد خیلی کم رنگ در لباس استفاده شده که حتی می تواند در شرایطی سفید دیده شود. البته باید گفت که Andy Park طراح اصلی این لباس هنوز لباس را تایید نکرده و توضیح داده که این لباس و طراحی هنوز نهایی نیست و احتمالا دستخوش تغییر می شوند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن