اخبار روز فیلمها

اولین تریلر Jumanji: Welcome to the Jungle با بازی Dwayne Johnson (زیرنویس فارسی اضافه شد)

طرفداران فیلم Jumanji مدتی می شود که منتظر اکران نسخه ی جدید این فیلم هستند و حالا شرکت Sony اولین تریلر از این فیلم را منتشر کرده است. این تریلر فوق العاده جذاب است و می توانید آن را در پایین همین مطلب تماشا کنید.

به گزارش اریافیلم، شرکت Sony بالاخره اولین تریلر از فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle را منتشر کرده است. فیلمی که درباره ی ۴ دانش آموز دبیرستانی است. بازیگران اصلی این ۴ نقش Dwayne Johnson, Kevin Hart, Karen Gillan و Jack Black هستند.

داستان از آنجا آغاز می شود که ۴ دانش آموز دبیرستان تنبیه می شوند و برای تنبیه به آن ها گفته می شود که باید انبار مدرسه را مرتب کنند. آن ها در این مرتب کردن با یک بازی ویدیویی روبرو می شوند و زمانی که آن را روشن می کنند تا بازی کنند به درون بازی کشیده می شوند. در ادامه همانطور که در تریلر می بینیم هر کدام از آن ها به شخصیتی که در ابتدای بازی انتخاب کرده بود تغییر پیدا می کند و حالا باید با مهارت هایی که شخصیت ها دارند بازی را به اتمام برسانند.

در این فیلم همچنین Missi Pyle, Bobby Cannavale, Rhys Darby, Tim Matheson و Nick Jonas بازی می کنند و فیلم برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر آماده می شود. می توانید تریلر این فیلم را از اینجا تماشا کنید.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن