اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر Escape Plan 2 و فرار از زندان با Sylvester Stallone

آخرین باری که شاهد نقش آفرینی Sylvester Stallone در نقش متخصص امنیتی با نام Ray Breslin  بودیم در سال ۲۰۱۳ و در قسمت اول فیلم Escape Plan بود…

به گزارش آریافیلم ، اینبار Stallone و البته بدون Arnold Schwarzenegger اینبار سعی در ورود به زندانی مخفی و غیر قابل نفوذ به نام Hades هستیم که اینبار با همکاری شخصی به نام Trent DeRassa با بازی Dave Bautista بوده که این دو سعی در نفوذ به زندان و خارج کردن اعضای تیم خود قبل بدون اینکه خودشان دستگیر و یا بلای بدتری سرشان بیاید ، دارند.

تریلر قسمت دوم این فیلم با اینکه فیلم فقط برای نمایش خانگی پخش خواهد شد وعده از ساخت فیلمی نسبتا خوب و در حد اکران خود بر روی پرده ی نقره ای میدهد و همچنین شاهد تعدادی مبارزات جالب خواهیم بود. همچنین تکنولوژی به تصویر کشیده شده در زندان به گونه ای سبک و سیاق فیلم هایی نظیر John Wick خواهد داشت که این موضوع برای فیلمی با این فضا که در نمایش خانگی عرضه میشود ، استقبال خوبی بهمراه خواهد داشت.

این فیلم که توسط Steven C.Miller کارگردانی و از روی فیلمنامه ای از Miles Chapman ساخته میشود شامل بازیگرانی مانند Huang Xiaoming ، Jaimie King ، Jesse metcalfe ، Wes Chatham ، Lydia Hull و Tetis Welliver و Curtis Jackson خواهد بود. در پایین تریلر منتشر شده از این فیلم را مشاهده میکنید

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: چند سال پس از اینکه Ray Breslin از زندانی با نام The Tomb که فرار از آن غیر ممکن بود گریخت ، اکنون بدنبال تشکیل تیمی از نیرو های امنیتی است اما بعد از اینکه یکی از اعضای گروهش در زندانی هزارتو و مخوف که بصورت کامپیوتری کنترل میشود ، گرفتار میشود ، Breslin و Trent Derosa  برای نجات تیم خود بدون دستگیر شدن به زندان Hades  نفوذ کنند.

فیلم Escape Plan:Hades در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

Escape Plan 2

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن