امروز:شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اولین تریلر کامل Batman v Superman: Dawn of Justice منتشر شد + تحلیل تریلر اضافه شد

 

در حاشیه ی Comic-Con 2015 کمپانی Warner Bros.  اولین تریلر کامل Batman v Superman: Dawn of Justice به Zack Snyder را منتشر کرد که با کیفیت بالا برای شما عزیزان آماده کرده ایم…

دانلود تیزر با کیفیت  720p و 360p  آماده دانلود و تماشا در آریاتیوب می باشد

لینکهای دانلود
———————————————

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

شما نمی توانید این قسمت را ملاحظه کنید چون فقط برای اعضا در دسترس است، لطفا یا Register برای مشاهده این قسمت.

browse.php

498496464165496

49846461

تریلر جدیدی از فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت منتشر شده و خب به یقین یکی از وظایف سایت ما تحلیل هرچه کامل تر و جامع‌تر تریلرهای فیلم‌های آینده‌ی دنیای دی سی است. پس ما تصمیم گرفتیم در سه پارت از تمام لحاظ این تریلر را بررسی کنیم و در اختیار شما  قرار بدهیم.

این شما و این هم بررسی‌ تخصصی سایت دی سی کمیکس:


بخش اول: ۵ لحظه برتر دومین تریلر بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت

دومین تریلر فیلم بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت به صورت عمومی منتشر شده‌است، طرفدارها برای این تریلر خیلی صبر کرده‌ بودند و همه بعد از دیدن تریلر این فیلم از فرط هیجان عقلشان را از دست دادند!

در این مقاله که بر اساس مقاله‎ای از سایت comicbook.com است می‌خواهیم ۵ لحظه برتر تریلر را معرفی کنیم:

تحلبل تریلر فیلم طلوع عدالت

بروس وین در صحنه

بروس وین در روزی که مبارزه بین زاد و سوپرمن صورت گرفته حضور داشته و یکی از کمپانی‌های متعلق به او در این نبرد نابود می‌شود. و در حقیقت، او هرکاری را که می‌توانست برای کمیک انجام دهد، انجام می‌دهد

تحلبل تریلر فیلم طلوع عدالت

این یک معنی دارد!

به نظر میاد که سوپرمن در این قسمت با بحران روانی به خاطر کاری که در فیلم مردی از پولاد کرده مواجه است، و لوییس می‌خواهد اورا آرام کند. خیلی خوب است که چند تا صحنه‌ی خاطره انگیز از قسمت قبل را ببینیم!

تحلبل تریلر فیلم طلوع عدالت

لکس لوتر با سوپرمن روبه‌رو می‌شود

دشمنی بین مردی از پولاد و لکس لوتر که سابقه‌اش دها سال است قرار است دوباره اتشش توسط جسی ایزنبرگ بر روی پرده‌ی  شعله‌ور شود و همانطور که در تریلر دیدید بسیار خوب از این نقش برآمده بود!

تحلبل تریلر فیلم طلوع عدالت

لباس رابین

در این فیلم به احتمال زیاد به رابین اشاره‌هایی خواهد شد و این می‌تواند پیش زمینه عالیی بر فیلم اختصاصی شوالیه‌ی تاریکی باشد و علاوه بر آن می‌تواند فیلم جوخه‌ی انتحار را به فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت متصل کند.

 

زن شگفت‌انگیز

زن شگفت‌انگیز قرار است برای اولین بار به پرده‌ی بزرگ سینما بیاید، و قرار است ترینیتی دنیای دی سی را کامل کند. و از روی تریلر می‌شود حدس زد که او قرار است در راه خودش برای رسیدن به هدفش دستش را آلوده کند!

نظر شما چیست؟ شما به نظرتان چه صحنه‌های دیگری ماندگار بود؟


بخش  دوم: چیزهایی که از تریلر جدید بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت یاد گرفتیم!

همانطور که ‌می‌دانید کمپانی برادران وارنر در کامیک-کان برنامه داشت و با استقبال عالی ۶۵۰۰ نفری روبه‌رو شد. وارنر فوتیج‌هایی از فیلم‌های مختلفی که قرار است بیایند منتشر کرد که یکی از آن‌‌ها تریلر بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت بود.

ولی خب اطلاعات منتشر شده درباره‌ی این فیلم به همین تریلر ختم نمی‌شود و بعد از آن زک اشنایدر، هنری کویل و بن افلک به سوالات طرفدارها پاسخ دادند و اطلاعات جالبی از فیلم را در دسترس هوادارها قرار دادند، حال ما تصمیم گرفتیم مهم‌ترین چیزهایی که از تریلر و صحبت‌های دست‌اندرکاران این فیلم متوجه شدیم را به صورت یک مقاله گردآوری کنیم و در اختیار شما قرار بدهیم.

تریلر

شهرهای گاتهام و متروپلیس همسایه هستند!

به نظر می‌رسد در دنیای سینمایی دی سی همانطور که شهرهای سن فرانسیسکو و اکلند با هم همسایه هستند، دو شهر متروپلیس و گاتهام هم تنها با یک خط آبی نازک ازهم جدا خواهند شد. خب این باعث می‌شود که تصویر واقعی‌تری از دنیای سینمایی دی سی پیش روی ما قرار بگیرد و خیلی چیزها نظم پیدا کنند. از طرف دیگر براساس پرومو آرت‌هایی که از این فیلم منتشر شده‌است می‌توان فهمید که بتمن به نوعی قهرمان همه مردم غیر دولتی محسوب می‌شود و این فاصله کاملا این را توجیح می‌کند چون بتمن به راحتی می‌تواند درهنگام رخ دادن فاجعه‌های بزرگ به کمک متروپلیس بشتابد و قهرمان مردم شود!

تریلر

لکس لوتر مو دارد – یک قطعه بزرگ از کریپتونایت!

در هر صحنه‌ای که از تریلر جدید دیده‌ایم ما لکس را با موهای پیچ پیچی دیده‌ایم. اوه و البته او در کنار یک تیکه بزرگ از کریپتونایت نیز دیده شد، که از تریلر به نظر می‌آید کاملا با دیدنش شگفت زده شده‌است! ممکن است پرتوهای ناشی از کریپتونایت باعث ریخته شدت موهای لکس شود همانطور که قبلا در کمیک‌ها یک بار این اتفاق افتاده‌است. از طرف دیگر می‌دانیم که بتمن قراره در لباس زرهی خود از کریپتونایت استفاده کند، پس آیا ممکن است بتمن با کمک لکس، کریپتونایت را بدست بیاورد؟

تریلر

زره بتمن برای دفاع است نه جنگ!

لباس زرهی بتمن برای مبارزه با سوپرمن قرار است در فیلم جدید بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت توسط بتمن استفاده شود و بر اساس زره بتمن در کمیک بازگشت شوالیه تاریکی طراحی شده است. گفته شده که این زره برای مبارزه نیست-حداقل نه آن‌طوری که ما فکر می‌کردیم! وقتی از بن افلک درباره‌ی لباس زرهی‌اش پرسیده شد او بیان کرد و گفت که اون زره برای این ساخته نشده که قدرت او را افزایش بدهد یا که از سلاح‌هایش استفاده کند. او درباره‌ی استفاده از زره می‌گوید:

اون فقط برای اینکه یک مقدار وقت بخره!!!!!!

علاوه بر این بیان شد که این زره قابلیت‌های دفاعی بیشتری از آنچه که در تریلرها دیده شد خواهد داشت (خب به هرحال اون نوری که از چشم‌های زره بتمن ساطع می‌شد باید یک فایده‌ای داشته باشد و یقینا تزیینی نیست!!) و خب انتظار نداشته‌باشید که بتمن تنها با پوشیدن این زره پدر سوپرمن را دربیاورد و تار و مارش کند، هرچند که در آن کریپتونایت نیز به کار رفته‌است…!!!!

تریلر

زن شگفت‌انگیز

قبل از انتشار تریلر سوال‌های متعددی درباره‌ی این بود که شگفت‌انگیز و آکوامن چه قدر در فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت حضور خواهند داشت و خب از روی تریلر می‌شد اینطور قضاوت کرد که یقینا حضور زن شگفت‌انگیز بیشتر از یک حضور افتخاری خواهد بود. شگفت‌انگیز به وضوح در حال مبارزه در تریلر دیده شد و تازه بیشتر از یک بار! هرچند که کمتر از ۸ ثانیه صحنه مربوط به جنگ نشان داده می‌شود ولی به یقین مبارزه میانی فیلم را نشان می‌دهد. حال سوالی که پیش می‌آید این است که حریف او کیست؟ ایا او دارد با دو نماد دی سی یعنی بتمن و سوپرمن می‌جنگد یا دومزدی وارد داستان شده است و اتحاد این سه شکل گرفته؟؟!

تریلر

بازهم تخریب!

چیزی که در نقدهای منتقدان بیشتر از مورد انتقاد قرار گرفت، تخریب‌های وحشتناک ساختمان‌های موجود در اسمالویل و متروپلیس وقتی که سوپرمن در آن‌جا با زاد می‌جنگید بود. خب انتظار نداشته باشید که انفاجارهای کمتری در فیلم جدید زک اسنایدر ببینید. علاوه بر صحنه‌های ریزش ساختمان‌ها و اپارتمان‌های در آتش در این تریلر یک صحنه از یک انفجار بسیار بزرگ دیده می‌شود. امید می‌رود که بتمن بتواند قبل از اینکه سوپرمن باعث خرابی‌های بیشتر شود مردم بیگناه را از آن‌جا خارج کند.

تریلر

اون دشمن ما نیست!

در قسمتی از تریلر، ما شاهد این هستیم که بروس وین/بتمن با خدمتکار باوفای خود یعنی آلفرد در حال صحبت یا بهتر بگیم بحث کردن است. انگار آلفرد از نبرد بین بتمن و سوپرمن دل خوشی ندارد و به این نتیجه رسیده که اون دشمن نیست!


بخش سوم: ایستراگ‌ها و اشارات

درست مثل خیلی از شما ما هم تریلر بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت را بعد از منتشر شدن بارها و بارها دیدیم، بعد از کار کردن بهترین لحظات و چیزهایی که از تریلر یادگرفتیم حال نوبت به آن رسیده تا اینکه ایستراگ‌ها و اشارات تریلر به کمیک را بیان کنیم تا تحلیل این تریلر را کامل کنیم و جایی برای حرف زدن نگذاریم!

تحلیل تریلر طلوع عدالت

انگیزه بروس وین

تریلر با صحنه نبرد بتمن با سوپرمن آغاز نمی‌شود، ولی انگیزه بتمن برای مبارزه با سوپرمن را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد این صحنه در فیلم مر پولادی رخ داده که در آن سوپرمن با ژنرال زاد می‌جنگد و در همین بین یکی از ساختمان های وین خراب می‌شود و به نظر نمی‌رسد که سوپرمن به خاطر ادم‌های بیگناه نگران باشد! خب ولی بروس وین از این خرابی‌ها خوشش نمی‌آید. این یک استراگ به شکایت مردم و منتقدین از فیلم هم هست که می‌گفنتد چرا سوپرمن به جان مردم عادی اهمیت نمی‌دهد. حال زک اسنایدر با یک تیر دو نشون رو زده و انگار می‌خواهد سوپرمن را با عواقب کارهایش روبه‌رو کند! در ضمن اگر دقت کرده باشید، لوگوی صنایع وین را نیز می‌بینید که بر اثر درگیری تخریب شده!

تحلیل تریلر طلوع عدالت

عمارت وین

خب به احتمال ۹۰ درصد این ساختمان خرابه، عمارت وین است. همانطوری که بن افلک قبلا گفته بود بروس وین تصمیم گرفته که دیگر در خانه‌ی خانوادگی خود زندگی نکند و هم‌اکنون عمارت وین یک جای کهنه است که گیاهان مختلف از در و دیوار آن بالا رفته‌اند. اما این فرد کیست؟ بروس وین یا آلفرد؟!

تحلیل تریلر طلوع عدالتغار بتمن

تا اینجای کار فقط ۵۰ ثانیه از تریلر گذشته! بله این تریلر پر از نکته و اشاره است! ما توی تریلر غار بتمن رو می‌بینیم، یا به عبارت دیگر یک نوع خیلی مدرن‌تر و پیشرفته ترشدش رو! به واقع دیگر به این می‌توانیم به جای غار بتمن بگویم، صنایع بتمن! به نظر می‌رسد او مکان تجهیزاتش را از زیر عمارت خودش به جای دیگری منتقل کرده‌است. اما کجا؟!

تحلیل تریلر طلوع عدالتتو گذاشتی خانوادت بمیرن!

همانطور که می‌بینید این نوشته که به صورت عجیب هم نوشته شده بر روی روزنامه‌ای نوشته شده که خبر تخریب ساختمان‌ها که در فیلم مرد پولادی رخ داده را می‌دهد. چیزی که ما دوست داریم ببینیم این است که این نوشته از طرف جوکر باشد (لازم به ذکر است یک صحنه دیگر هم وجود دارد که ممکن است مربوط به جوکر باشد). ولی سوال این است که منظور از اقوام چی هست؟ خب حدس‌های زیادی در این باره می‌شود زد یا اینکه دوستان و نزدیکانی از بتمن در آن ساختمان بودند یا اینکه این نوشته به رابینی که مرده‌است اشاره دارد؟

10

اشاره به بازگشت شوالیه‌ی تاریکی!

اگر کمیک بتمن: بازگشت شوالیه‌ی تاریکی را خوانده باشید (یا حداقل انیمیشن آن را دیده باشید) متوجه شدید که در این تریلر دو پلیس دیده شدند که در کمیک مذکور برای اولین بتمن را پس از ۱۰ سال دوباره دیدند!

تحلیل تریلر طلوع عدالت

تجهیرات بتمن

بترنگ چک شد، خیلی هم تیز هست. بت‌جت(بتوینگ؟) چک شد و خیلی هم خفن هست، یک صحنه هم به سرعت grappling gun را نشان داد که خیلی باحال بود و بتمن قبل از اینکه توسط سوپرمن به فنا بره! از اون استفاده می‌کند و فرار می‌کند، این هم چک شد! همه چیز عالی است!

تحلیل تریلر طلوع عدالت

ژنرال زاد

ژنرال زاد برگشته! خب البته به نوعی، او هنوز مرده، از قسمت قبل که سوپرمن با ظرافت تمام گردنش را شکست و احتمالا شما دربارش خوندین، دیدین یا در گروه‌های مختلف استدلال‌هاتون را درباره‌ی این کار سوپرمن مطرح کردید. خب حالا به نظر می‌رسد که احتمالا لکس لوتر قرار است روی آن آزمایشات مختلفی انجام دهد که احتمالا در آخر به خلق دومزدی ختم شود!!!!

تحلبل تریلر فیلم طلوع عدالت

لباس رابین

ما قبلا در این پست به طور کامل درباره‌ی این لباس توضیح داده‌ایم، خب این همچنین یک ایستراگ هم هست که ممکن است که به جوکر و داستان معروف دف فمیلی و نقاب قرمز اشاره داشته باشد.

تحلیل تریلر طلوع عدالت

پرینس، دایانا پرینس

قبل از اینگه ما واندرومن را در لباس جنگی‌اش ببینیم، اورا در یک لباس سفید می‌بینیم – که ممکن است فقط برای این پوشیده باشد که در آن خوب به نظر می‌آید یا در مراسم بروس وین شرکت کند!. ولی ممکن است به کمیک‌های دهه ۷۰ او نیز اشاره داشته‌باشد که یک لباس سفید می‌پوشید.

تحلیل تریلر طلوع عدالت

بازهم وین می‌میرد

اوه، توماس و مارتا وین بیچاره! ما مدام مرگ آن‌هارا در سینما‌، کمیک‌‌، تلویزیون، انیمیشن سریالی، انیمیشن سینمایی و…می‌بینیم، خب مسلما اورجین بتمن شناخته شده ترین ارجین در بین تمامی ابر قهرمانان هست و انگار قراره که ما دوباره آ‌ن‌را به صورت فلش بک ببینیم.

photo_2015-07-13_10-56-58

دست بندهایزن شگفت‌انگیز

قرار است زن شگفت‌انگیز در فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت دست بندهای خود که به نوعی نماد او هستند را به دست داشته باشد، به یقین یکی از صحنه‌هایی که همگان را خیلی آزار داد صحنه‌ای بود که زن شگفت‌انیگز باعث رخ دادن یک انفجار بزرگ شد. ولی با این حال یک تصویر باحال از واندرومن در اختیار ما قرار داد.

تحلیل تریلر طلوع عدالت

سربازان سوپرمن!

در تریلر سربازانی را می‌بینیم که نماد S سوپرمن(معذرت می‌خوام-نماد امید) را برروی شونه لباس خود دوخته‌اند چندبار در تریلر به چشم می‌خورد. این سربازان به شدت به سربازان سوپرمن در بازی و کمیک «بی‌عدالتی: خدایان در میان ما» اشاره دارد که در آن دنیا سوپرمن مستبد برای اینکه به خواسته‌هایش برسد این ارتش را درست کرده‌است. همچنین صحنه‌ای را می‌بینیم که بتمن با یک لباس خیلی باحال با این سربازها می‌جنگد، لازم به ذکر است لباسی که بتمن در هنگام مبارزه با این سربازها در نظر دارد به شدت شبیه لیبس او در کمیک Elseworld و Gotham by Gaslight است. لازم به ذکر است که در حدودای اخر تریلر لکس لوتر می‌گوید شنل پوش‌های قرمز دارند می‌آیند پس ممکن است منظور او از شنل پوش‌های قرمز این سربازهای سوپرمن باشد؟!!!

سلاح‌های خارق‌العاده!

قبلا هم گفته‌ایم زن شگفت‌انگیز یک سلحشور است و سلاح‌های او یک شمشیر و یک سپر و یک کمند طلایی (یک طناب طلایی؟) که به کمرش بسته شده است و همانطور که قبلا عکس‌های آنها را دیده‌ایم به شدت خارق‌العاده ساخته شده‌اند.

بازگشت شوالیه تاریکی

بازگشت شوالیه تاریکی

این صحنه یادتان آمد؟ اگر یادتان نمی‌آید در گوگل دنبال کاور کمیک بازگشت شوالیه‌ی تاریکی بگردید! بله این صحنه از جلد کمیک شوالیه‌ی تاریکی برداشت شده، این کمیک مهم‌ترین رویارویی دو نماد دی سی یعنی بتمن و سوپرمن قرار دارد، به نظر می‌رسد که فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت از جنبه‌های مختلف از روی این کمیک اقتباس شده‌است! (http://dc-comics.ir)

خبرهای مرتبط با این خبر...

کنفرانس خبری (Panel) سریالهای Arrow و Orphan Black در Comic-Con 2013   پنل سریال Arrow در کامیک-کان 2013 ک همیتوندی از لینکهای زیر دانلود کنید...     دانلود پوشش کامل و تصویری پنل Arro...
Sherlock Holmes 3 چند نویسنده خواهد داشت از جمله نویسنده Rogue One... اخرین نقشی که Robert Downey Jr بازی کرد در نقش Tony Stark در فیلم Captain America Civil War بود او در سال ۲۰۱۷ بار دیگر در نقش Tony Stark در فیلم Spid...
ستاره ی فیلم Fast 6 بازیگر نقش Wonder Woman (رسمی)   مفتخر هستیم تا در همین لحظه اعلام کنیم ، سرانجام بازیگر نقش مهم Wonder Woman نیز مشخص شد . این موضوع برای ما کاملا روشن بود که کمپانی Warner...
تصاویر HD جدید از Batman v Superman: Dawn of Justice 25 مارچ 2016 شاهد اکران فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice خواهیم بود و قطعا تا اون زمان پست های فراوانی از این فیلم در سایت قرار خواهیم داد و در...
ویدیو خبر : Joe Manganiello ایفاگر نقش Deathstroke در فیلم Batman ـه Ben Affleck... به تازگی در خبرها داشتیم که Deathstroke کاراکتر نقش منفی فیلم Batman ـه Ben Affleck خواهد بود و حالا ایفا گر این نفش نیز مشخص شد... به گزارش آریاف...
اخبار جامعی از پروژه ی Arthur & Lancelot   یکی دیگر از پروژه هایی که کمپانی بزرگ Warner Bros در دست تهیه دارد ، Arthur & Lancelot  نام دارد . اگرچه این پروژه در حال حاضر به دلیل ب...

یک پاسخ به “اولین تریلر کامل Batman v Superman: Dawn of Justice منتشر شد + تحلیل تریلر اضافه شد”

  1. amir گفت:

    آقا عجب تریلری بود … سراسر هیجان … بتمنم خوب به نظر میرسید … ایشالله که فیلم خوبی باشه . ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید