اخبار فیلم

اولین تریلر و عکس های فیلم Thor: Ragnarok منتشر شد

بالاخره و بعد از انتظار های زیاد طرفداران، اولین تریلر از فیلم Thor: Ragnarok منتشر شده است که در همین مدت کمی که از انتشار آن می گذرد مورد بازدید و نظر مثبت بسیاری از دوست داران و منتقدان قرار گرفته است.

به گزارش آریافیلم، استودیوی Marvel اولین تریلر از فیلم Thor: Ragnarok را منتشر کرده است و داستان فیلم به این شکل است:

Asgard در حال حاضر مورد تهدید قرار گرفته است اما Thor در قسمت دیگر جهان زندانی شده است در حالی که چکش خود را در اختیار ندارد و حالا در چنین شرایطی برای اینکه بتواند خانه ی خود را نجات دهد باید با متحدان قلی خود بجنگد.

بعد از دیدن تریلر حسی که به خیلی ها دست می دهد این است که :” من همین حالا این فیلم رو می خوام” . این فیلم تفاوت زیادی با دیگر فیلم هایی دارد که تا بحال از سوی کمپانی Marvel ساخته شده است. فیلم Thor: Ragnarok تا جایی که می توان از تریلر متوجه آن شد فیلم بسیار قوی و خوش ساختی است و قطعا از هر دو فیلم قبلی خود و از هر نظر قوی تر است، این فیلم از نظر رنگ، لباس، صحنه ها و … در نوع خودش ممتاز است. به این تریتب Thor: Ragnarok قطعا یکی از فیلم هایی است که خیلی ها بی صبرانه منتظر اکران آن هستند و از همین حالا طرفداران خود را پیدا کرده است.

در این فیلم Chris Hemsworth و Tom Hiddleston و Cate Blanchett به ایفای نقش پرداخته اند و کارگردانی فیلم هم بر عهده ی Taika Waititi است که فیلم را براسا فیلمنامه ای از Craig Kyle & Christopher Yost و Stephany Folsom و Eric Pearson ساخته است. فیلم در تاریخ سوم نوامبر اکران خود را آغاز می کند. می توانید تریلر و تعدادی ار عکس های این تریلر را در زیر ببینید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن