اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر فیلم The Predator و بازگشت Shane Black به فیلمی ریت R

پس از انتشار اولین تریلر از این فیلم ، مشخص شد که کمپانی FOX به وعده ی خود عمل کرده است.

به گزارش آریافیلم ، این فیلم که به کارگردانی Shane Black که در کارنامه ی خود سابقه ی کارگردانی فیلم های The Nice Guys  و فیلم Kiss Kiss Bang Bang را دارد، ساخته میشود. داستان این فیلم در رابطه با پسر بچه ای است ( با بازی Jacob Trembley ) که پس از اینکه قطعه ای از تکنولوژی Predator  ها را پیدا میکند ، تصادفا باعث آمدن آن ها به کره ی زمین و ایجاد آشوب و هرج و مرج توسط آن ها میشود که از طرفی این ماجرا گردن پدرش ( با بازی Boyd Holbrook  ) می افتد.

با وجود اینکه این مجموعه فیلم دارای خشونت و خونریزی بخصوص خود بود اما با تریلر منتشر شده از این فیلم مشخص شد که با نوع جدیدی از این فرنچایز طرف هستیم که بیشتر از بار خشونت و اکشن آن کاسته و به فضای علمی-تخیلی آن اضافه کرده. با این وجود که تریلر فیلم اطلاعات زیادی به ما نمیدهد اما برای آن دسته از طرفداران فیلم که به حال و هوای گذشته ی این فیلم عادت دارند باید گفت که Shane Black گزینه ی خوبی برای ساخت فیلمی با پتانسیل و اجزای فیلم های اصلی و قدیمی این مجموعه را دارد. در این حین میتوان منتظر انتشار تریلری با نسخه ی Red-Band ماند ( در این نسخه از تریلر بیننده شاهد ورژنی بدون سانسور و دارای خشونت اصلی فیلم بوده که اینگونه تریلر ها برعکس تریلر های Green-Band مناسب تماشای هر شخصی نیست)

نویسندگی این فیلم بر عهده خود Black و دستیارش در فیلم monster squad یعنی Fred Decker است. این فیلم با هنرنمایی بازیگرانی از جمله Boyd Holbrook ، Trevante Rhodes ،  Keegan Michael Key، Olivia Munn ، Sterling K.Brown  ، Thomas Jane ، Augusto Aguilera ، Jake Bussey و Yvone Strahvoski در سپتامبر امسال اکران میشود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: از کرانه های فضای بی پایان تا زاغه نشین های کره ی زمین ، در این قسمت خطرناک ترین شکارچیان هستی که اینبار بیش از پیش قوی تر و ماهر تر به سبب پیوند زدن DNA  خود با دیگر گونه ها ، در اثر اتفاقی تصادفی به زمین میایند و تنها تعدادی از سرباز های کهنه کار و یک و یک معلم علوم عنق تنها افرادی هستند که میتوانند زمین و بشریت را نجات دهند.

The Predator The Predator The Predator The Predator The Predator The Predator The Predator

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن