تریلر فیلم

اولین تریلر فیلم Lizzie با بازی Kristen Stewart و Chloë Sevigny منتشر شد

قتل های مشهور Lizzie Borden تصویری وحشتناک و محو نشدنی در ذهن همه مردم آمریکا به جای گذاشته که حتی بعد از ۱۰۰ سال هم از یاد آن ها نمی رود. اما این قتل ها بیشتر به خاطر وحشتناک بودن شناخته می شوند، نه به خاطر داستان عاشقانه ای که باعث رخ دادن آن ها شده بود. این داستان درون مایه اصلی فیلم Lizzie با بازی Chloë Sevigny در نقش Lizzie Borden و Kristen Stewart در نقش Bridget Sullivan است. این فیلم چند ماه پیش در جشنواره Sundance اکران محدودی داشت، و به زودی به صورت عمومی در سینماها اکران خواهد شد.

این تریلر، مخوف بودن قتل ها و اینکه پدر Lizzie حقش بود به این شکل بمیرد را نشان می دهد. تریلر ما را فریب نمی دهد و در حالی که این فیلم خیلی آزاردهنده و تاریک است، اما با وجود خشونت زیاد در داستان، خیلی فیلم باکلاس و باوقاری به نظر می آید. این یک فیلم عجیب است، اما ارزش دیدن را دارد، مخصوصا به خاطر بازی عالی Sevigny و Stewart به عنوان نقش های اصلی. شاید این فیلم از نظر تاریخی کاملا دقیق نباشد، اما داستان جذابی را روایت می کند.

این فیلمبه کارگردانی Craig William Macneill از روی فیلمنامه ای نوشته Bryce Kass ساخته شده و در آن همچنین Jamey Sheridan, Fiona Shaw, Kim Dickens, Denis O’Hare, Jeff Perry نقش آفرینی می کنند.

Lizzie در تاریخ ۱۴ سپتامبر در سینماها اکران خواهد شد.

خلاصه رسمی فیلم Lizzie:

نامزد جایزه اسکار Chloë Sevigny (بازیگر Boys Don’t Cry) نقش Lizzie Borden زن بدنامی را در داستان یکی از قدیمی ترین معماهای تاریخ آمریکا بازی می کند. Lizzie پس از مدت طولانی تنهایی، به خدمتکارش Bridget Sullivan (با بازی Kristen Stewart) علاقمند می شود و این رابطه باعث انجام عملی غیرقابل تصور می شود. این فیلم داستان روزهایی را روایت می کند که در نهایت منجر به جنایات وحشیانه در داستان تاریک سوء استفاده و رویاهای ممنوعه می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن