تریلر فیلم

اولین تریلر فیلم Anon و هک شدن چشم الکترونیکی Clive owen

Netflix اولین تریلر فیلم Anon  را منتشر کرده است. سریالی که توسط Andrew nicol نوشته و کارگردانی شده است.فیلم در جایی اتفاق می افتد که حریم شخصی بسیار از بین رفته است و با یک چشم به هم زدن میتوان به تمام اطلاعات مورد نیاز خود رسید.Clive owen در نقش sal frieland کارآگاهی که تکنولوژی چشم الکترونیکی اش هک شده است و باید روی کمک زنی جوان حساب کند(Amanda seyfried).

با دیدن این تریلر به نظر میرسد nicole نمایی از اپیزوده سریال Black mirror ایجاد کرده است.مثل فیلم اخیرش  Good killبه نظر میرسد نیکل بیشتر به صورت سطحی روی یک ایده مانور میدهد به جای اینکه بصورت کامل آنرا در برگیرد.در این سریال مشخص میشود Nicole به افزایش سختگیری دولت و رسانه های اجتماعی بر حریم شخصی مردم توجه دارد و ضمن آن تلاش میکند تا آنرا به سبک نِو-نوآور متصل کند.

سایر بازیگران فیلم عبارتند از : Colm Feore, Mark O’Brien, Sonya Walger, Joe Pingue, و Iddo Goldberg

تاریخ پخش : ۴ می برابر با جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

خلاصه داستان فیلم :

Sal frieland کارآگاهیست که در دنیایی بدون حریم شخصی جایی که زندگی افراد آشکار.قابل ردیابی است و توسط مقامات ضبط می شود.جایی که جنایات تقریبا رو به اتمام هستند.اما در تلاش برای حل قتل هایی سریالی روی یک زن جوان که اطلاعات چندانی از او ندارد حساب میکند.او هیچگونه هویتی.گذشته ای ندارد و برای پلیس ها غیر قابل شناسایی است.سال میفهمد این نه یک پایان برای جنایت بلکه آغاز آن است…

Anon

anon-amanda-seyfried

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن