اخبار روز فیلمها

اولین تریلر فیلم سینمایی The New Mutants منتشر شد

کمپانی ۲۰th Century Fox به تازگی اولین تریلر از فیلم جدید دنیای X-Men یعنی The New Mutants را منتشر کرد. کارگردان این فیلم Josh Boone است و نویسندگان آن Boone و Knate Lee هستند.

فیلم سینمایی The New Mutants داستان یک موسسه مخفی را روایت می‌کند که جهش یافته‌های جوانی در آن حضور پیدا می‌کنند که تازه به قدرت‌های خود پی برده‌اند. از ابتدا مشخص است که این یک فیلم متفاوت از مجموعه X-Men است و قطعا فیلمی مشابه آثاری نظیر Deadpool و Logan نخواهد بود. اگر این دو فیلم یک کمدی درجه سنی بزرگسال بود و دیگری یک درام احساسی بود، پس The New Mutants یک فیلم در ژانر ترسناک است. به نظر می‌رسد این فیلم قرار است حس و حال فیلم‌های خانه جن زده داشته باشد و حتی فیلمبردار این فیلم Peter Deming است که فیلمبرداری فیلم سینمایی The Cabin in the Woods را در کارنامه دارد. اگر Boone بتواند اضطراب نوجوانان را به خوبی فیلم سینمایی The Fault in Our Stars به نمایش بگذارد و آن را در یک خانه جن زده اجرا کند، این فیلم می‌تواند اثر ویژه‌ای باشد.

کمپانی ۲۰th Century Fox مجموعه X-Men را در مسیر درستی هدایت کرده است. پس از فیلم‌های Deadpool و Logan، به نظر می‌رسد تمام فیلم های مجموعه X-Men حال و هوای خاص خود را دارند و این کار هوشمندانه‌ای است چرا که این دقیقا همان کاری است که کمپانی Marvel Studios نمی‌تواند با فیلم‌هایش انجام دهد.

از بازیگران فیلم سینمایی The New Mutants می‌توان به Maisie Williams در نقش Wolfsbane، Anya Taylor-Joy در نقش Magik، Charlie Heaton در نقش Cannonball، Henry Zaga در نقش Sunspot، Blu Hunt در نقش Mirage و Alice Braga در نقش Dr. Cecilia Reyes اشاره کرد. The New Mutants در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ در سینماهای جهان اکران خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن