تریلر سریال

اولین تریلر سریال Safe و بازگشت بازیگر سریال Dexter

شبکه Netflix اولین تریلر را برای فصل اول سریال Safe منتشر کرده است، سریال تلویزیونی رازآلودی که Harlan Coben نویسنده جنجالی آن را خلق کرده است. این سریال حاصل همکاری بین شبکه های Netflix و Canal+ است و  Michael C. Hall ستاره اصلی سریال، به عنوان یک بیوه و پدری مجرد با دو دختر به نقش آفرینی می بپردازد که زندگی خود به درون جریانی سیال وارد می شود، وقتی که دختر ارشد او در مسیر اتفاقات مرموزی ناپدید می شود. در تلاش برای کشف جایی که او رفته است، متوجه می شود افرادی که نزدیک ترین کسانش بودند، بیشتر شبیه غریبه ها هستند و اسرار تاریک خود را دارند.

به گزارش آریافیلم ، ماهیت مشکوکی برای لهجه بریتانیایی هال در این سریال و با توجه تریلر وجود دارد که کمی نگران کننده است. گفته می شود که این سریال هشت قسمتی رازآلود به سختی در شبکه Netflix برای خود جایگاهی پیدا کرده است و به ویژه که این روزها سریال جنایی و رازآلود Collateral هم از این شبکه در حال پخش می باشد. من مطمئن نیستم که Safe بتواند همان کیفیتی را از خود نشان دهد که Carey Mulligan در سریال Collateral از خود نشان داد، اما امیدوارم حداقل سریال رازآلود قانع کننده ای را ارائه دهد.

این اولین سریالی نیست که Coben خلق می کند، آنچنان که او سریال جنایی درام بریتانیایی The Five را نیز خلق کرد. او همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال Safe مشغول است در حالی که  Danny Bocklehurst با اثر قبلی (Clocking Off) فیلمنامه را نوشته است.

سایر بازیگران فصل اول سریال Amanda AbbingtonAudrey FleurotHannah Arterton و Marc Warren هستند که در تاریخ ۱۰ می برابر با جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ پخش می شود.

سریال Safe سریال Safe سریال Safe

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن