اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

اولین تریلر سریال جدید شبکه Netflix به نام ۱۳ Reasons Why منتشر شد

سریال جدید Netflix که برای رده سنی “young adult” یا همان بین ۱۵ تا ۲۰ سال قرار است پخش شود، ۱۳ Reasons Why نام دارد و به نظر می رسد فضای تاریکی بر آن حاکم است.

به گزارش آریافیلم، تریلر سریال جدید Netflix با نام ۱۳ Reasons Why منتشر شده و نشان دهنده ی یک فضای تاریک در سریال است. این سریال که برای رده سنی YA تولید شده به نظر می رسد بر اساس کتابی با همین نام و در مورد سال های جوانی، تغییرات و اتفاقاتی که در سنین بین ۱۵ تا ۲۰ سال رخ می دهد و خلاصه مسائل مربوط به این سنین ساخته شده است.

در داستان فیلم، Clay با بازی Dylan Minnette به همکلاسی خود Hannah که نقش آن را Katherine Langford بازی می کند علاقه دارد. اما حالا Hannah بنا به دلایل و مشکلاتی که دارد اقدام به خودکشی می کند و هیچ نوشته ای برا خانواده خود نمی گذارد بلکه با ضبط نواری توضیح می دهد که چگونه رفتار آدم های مختلف باعث شدند تا او به این نتیجه برسد و در واقع چگونه باعث شد که او چنین اقدامی بکند.

در سریال میبینیم که عده ای او را دیوانه خطاب می کنند و عده ای دیگر می گویند که او به دنبال جلب توجه و نگاه دیگران بوده است. عده ای دیگر مام به این مسئله فکر می کنند که واقعا شاید او قربانی رفتار اشتباه اطرافیان و همکلاسی های خود بوده و این مسئله چه تاثیری بر بقیه می گذارد.

در اولین تریلر منتشر شده سعی کرده اند که قسمت راز آلود سریال را به بیننده نشان دهند اما قسمتی که بیشتر از همه در تریلر به چشم می خورد بخش احساسی سریال و تریلر است جوری که به یک سریال عاشقانه شبیه می شود.

در زیر می توانید تریلر این سریال را تماشا کنید:

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن