امروز:شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اولین تریلر جوخه‌ی انتحار (Suicide Squad) رسماً منتشر شد (نقد تریلر اضافه شد)

 

دو روز پیش بود که در کامیک-کان ۲۰۱۵ اولین تریلر فیلم جوخه‌ی انتحار لو رفت اما امروز کمپانی وارنر آن‌ را به طور رسمی منتشر کرد!

وارنر اعلام کرده بود که در کامیک-کان امسال جوخه‌ی انتحار حضور ندارد اما برخلاف گفته‌ها جوخه حضور داشت و اولین تریلر این فیلم لو رفت!

ساعاتی پیش وارنر از سوپرایز جدید خود رونمایی کرد و آن سوپرایز هم به نمایش در آمدن تریلر جدید جوخه‌ی انتحار بود که میتوانید توضیحات تریلر را تا انتشار تریلر در متن زیر بخوانید:

تریلر به نمایش در میاد ما یک میز شام را میبینیم. یک مرد مرموز خطاب به اماندا والر: من بدترین بدترین ها رو دارم! لوگوی دی سی کمیکس به نمایش در میاد. آماندا والر به مرد میگه اون ها رو دستگیر میکنه و بعد میندازه زندان! بعد هم اماندا والر به سوپرمن اشاره میکنه!

یک نیروی عملیاتی متشکل از خطرناک ترین افراد روی کره ی زمین که میتوانند کمی کار خوب انجام دهند!

ما این گروهو طوری ساختیم که قابل انکار باشد! چون اونا آدم بدها هستند!

بعد هارلی کووین را میبینیم که وارونه از قفس اویزان است. ددشات در حال ضربه زدن به کیسه مشت زنی است. کیلر کراک را میبینیم که به یک برانکارد بسته شده است! سپس هارلی کویین میپرسد: آیا تو شیطانی؟

بعد ددشات را میینیم که داره از یک ساختمون پایین میاد. سپس میبینیم که به یک بیمارستان حمله میشود. جادوگر روی یک استخر مینشیند!

وقتی که تیم در خیابان تشکیل می‌شود ددشات خودشان را جوخه‌ی انتحار می‌نامد! بعد هلی کوپتر ها شروع به شلیک می‌کنند. هارلی کویین تفنگش را مانند یک شات گان در دست میگیرد.

و حالا تریلر جذاب میشود. جوکر را میبینیم که از یک راهرو وارد میشود! هارلی کویین یک نگهبان رو میزنه! بعد بتمن رو میبینیم که داره ماشین جوکر رو میرونه! هارلی داره ادامس میترکونه! کاپیتان بومرنگ در مورد انسان های دیوانه صحبت میکنه.

و بعد جوکر میخنده! و میگه:من تو رو نمیکشم!

تیم جوخه‌ی انتحار از خیابان می‌گذرد.

جوکر با دیوانه وارترین نگاه ممکن ادامه میدهد: من فقط میخوام به صورت خیلی خیلی بدی بهت آسیب بزنم! (http://dc-comics.ir)

دانلود تیزر با کیفیت  720p و 360p  آماده دانلود و تماشا در آریاتیوب می باشد

لینکهای دانلود
———————————————

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

شما نمی توانید این قسمت را ملاحظه کنید چون فقط برای اعضا در دسترس است، لطفا یا Register برای مشاهده این قسمت.

بعد از تماشا کردن اولین تریلر جوخه‌ی انتحار برای بیستمین یا سی‌امین بار، حتما به دنبال استخراج اطلاعاتی از فیلم هستید و سوالاتی برایتان پیش می‌آید که فریم به فریم تریلر را برای یافتن آنها میگردید! پس ما تصمیم گرفتیم در چند بخش از همه لحاظ این تریلر را بررسی کنیم و در اختیار شما  قرار بدهیم.

بخش اول: پنج لحظه‌ی برتر اولین تریلر جوخه‌ی انتحار

در این مقاله که بر اساس مقاله‎ای از سایت comicbook.com است می‌خواهیم ۵ لحظه برتر تریلر را معرفی کنیم:

suicide-squad-trailer-40419-143996

با دیوار آشنا شوید!

جدا از پنج دیالوگ برتر که کمی بعد به آن خواهیم رسید، تمامی دیالوگ هایی که توسط ویولا دیویس (Viola Davis) در نقش آماندا والر (Amanda Waller) معروف به دیوار (The Wall) در اولین تریلر شنیده شدند، استحقاق بودن در آن لیست را دارند! روایت و گفت‌وگوی او در آغاز تریلر همه چیز را فورا بیان می‌کند، او صد در صد قدرت را در اختیار دارد و صد در صد به خودش مطمئن است و با همین رویه پیش می‌رود. از پس یک چنین شاهکاری در عرض یک دقیقه صدا بر آمدن تحسین برانگیز است!

suicide-squad-trailer-43340-144035

و حالا، بتمن!

درست است که هیجان این صحنه با انتشار عکس‌ها و ویدیوهایی که لو رفتند از بین رفت، ولی دیدن آن در عمل، به طور رسمی و با کیفیت بالا خالی از لطف نیست. این صحنه به احتمال زیاد در حال روایت گذشته است. زمانی که بتمن مشغول متوقف کردن جوکر و هارلی کوئین است وقتی آنها با سرعت در خیابان‌ها می‌رانند. وجود این صحنه و دیالوگ آماندا والر درمورد سوپرمن،فورا بین فبلم‌های دنیای در حال رشد سینمای دی سی ارتباط برقرار می‌کند. درست مثل نوشته‌های جوکر روی لباس رابین و یا لیزر زاد که از نمایی دیگر در دومین تریلر بتمن علیه سوپرمت: طلوع عدالت نشان داده شد. می‌توانیم مطمئن باشیم تمام این فیلم‌ها در یک دنیا رخ می‌دهند.

suicide-squad-trailer-40620-144008

آماده‌ی عملیات

در حالی که صحنه‌های بسیاری از اعضای جوخه که دور یکدیگر در یک صف جمع شده‌اند و به سمت دوربین در حال حرکت هستند وجود دارد، ولی سنگینی آنها روی تریلر به خوبی با ترتیب مناسب صحنه‌ها مهار شده است. تنها اعضای جوخه که به صورت فعال و در حال مبارزه دیده می‌شوند، هارلی کوئین (Harley Quinn)، دد شات (Dead Shot) و کاتانا (Katana) هستند و هر کدام از آن صحنه‌ها نیز لحظه‌ای از صحنه‌ی اصلی است. در تریلر ها، نشان ندادن یک شات اکشن به طور کامل یک سنت متروک محسوب می‌شود ولی به نظر نمی‌رسد که حتی یک شات کامل ذر سه دقیقه تریلر دیده باشیم. با همه‌ی اینها، اینکه هیچ صحنه‌ای از مبارزه‌ی کیلر کراک (Killer Croc) یا ساحره (Enchantress) در تریلر نمایش داده نشد عالی است چرا که چیزی باقی می‌گذارد تا ما منتظر آن باشیم! البته که حرکت جوخه‌ی انتحار به سمت دوربین حرکت باحالی است!

margot-144063

هارلی، آماده‌ی شلیک

در اولین تریلر، خیلی زیاد به هارلی کوئین (Margot Robbie) پرداخته شده، وصیتنامه‌ای برای هیجان‌انگیز بودن شخصیت و بازیگر. ولی شات سریعی که در لحظه‌ی ۲:۰۵ از تریلر می‌بینیم، صحنه‌ای زیبا از شخصیت به تصویر می‌کشید. موقع آماده شدن برای مبارزه هارلی کوئین چوب بیس بال خود را بالا می‌آورد و وانمود می‌کند در حال تغذیه کردن و شلیک شات‌گان است! این یک حرکت عجیب و غریب، بی موقع و سرسری است و او را به خوبی در دل طرفداران هارلی جا کرده است. ولی چشمک او واقعا جای خود دارد!

suicide-squad-trailer-43602-144046

جوکر می‌خندد!

سوالات بسیاری در مورد دلیل حضور جوکر در جوخه‌ی انتحار وجود دارد، اما وقتی تصویر سیاه می‌شود و تنها صدایی که شنیده می‌شود صدای خنده‌ی اوست (۲:۳۸)، سخت است بعد از این تریلر احساس ترس و اضطراب نداشته باشیم و حدس هایی نزنیم که جرد لتو (Jared Leto) چه نقشه‌ای برای ایفای نقش شاهزاده‌ی جرم و جنایت دارد (دیالوگ آخر واقعا ترسناک است!).


بخش دوم: پنج دیالوگ برتر

boomerang-144058

«تو که می‌دونی راجع به دیوونه ها چی می‌گن…»

جای کورتنی خیلی کم در تریلر درخشید ولی در لباس کاپیتان بومرنگ فرمانروای صحنه بود. همانطور که در تریلر دیدید، او به هارلی نگاه می‌کند و می‌گوید «تو که می‌دونی راجع به دیوونه ها چی می‌گن…» که احتمالا به جوکر اشاره دارد. کسی که هارلی خیلی دوست دارد راجع به او حرف بزند، با اینکه همه‌ی آنها یک کم دیوانه هستند!

suicide-squad-trailer-43507-144043

«هان؟»

واکنشی که از هارلی در جواب کاپیتان بومرنگ شخصیت او را به خوبی نشان می‌دهد. شاید باد کردن آدامس و حرکت دادن چوب بیس بال شبیه شات‌گان کافی نبوده! او بی‌ملاحظه است و مارگو رابی برای ایفای این نقش سنگ تمام گذاشته.

suicide-squad-trailer-40419-143996

«شاید سوپرمن برای اون‌ها یک جور چراغ بوده تا از تاریکی بیرون بخزند»

انتخابی بهتر از ویولا دیویس نمی‌توانست برای ایفای نقش آماندا والر وجود داشته باشد. او در سریال چطور باید با قتل کنار آمد (How To Get Away With Murder) عالی بازی می‌کند و حالا هم به طور فوق‌العاده به عنوان فرمانده جوخه‌ی عدالت ظاهر شده است. او به ابر شرورهایش تحت عنوان «بدترینِ بدترین‌ها» یاد می‌کند ولی در ادامه به سوپرمن اشاره می‌کند که «شاید سوپرمن برای اون‌ها یک جور چراغ بوده تا از تاریکی بیرون بخزند» که نشان می‌دهد این کاراکتر ها و همچنین بتمن از قبل در دنیای سینمایی دی سی وجود داشته‌اند. دیالوگ‌هایی از این قبیل نشان می‌دهند با اینکه تنها یک فیلم در دنیای سینمایی دی سی ساخته شده اما این دنیا دارای ریشه‌های عمیقی است.

deadshot-144061

«بیایید بریم دنیا رو نجات بدیم»

به نظر نمی‌رسد ددشات با بازی ویل اسمیت (Will Smith) ماموریتشان را خیلی جدی گرفته باشد، با این حال، دیالوگ «بیایید بریم دنیا رو نجات بدیم» از او می‌تواند نشان دهد که آنها قرار است با چه چیزی روبه‌رو شوند. اینکه قرار باشد جوکر تمام دنبا را نابود کند بسیار مشکوک است، مخصوصا با وجود نحوه‌ی کار کردن مغز او هنگامی که به افراد و آدم‌های خوب برای پیش بردن بعضی کارها نیاز دارد. در هر حال این ماجرا مخاطب را به فکر فرو می‌برد که جوخه‌ی انتحار با چه چیزی سر و کار دارد.

suicide-squad-trailer-43612-144047

«من نمی‌خوام بکشمت. من فقط می‌خوام آزارت بدم، خیلی، خیلی بد!»

جرد لتو حداکثر برای چند ثانیه صحنه را از آن خود داشت اما معلوم است در ایفای این نقش به درجه‌ی استادی رسیده و در نتیجه همه را غافلگیر کرد. جوری به نظر می‌رسد انگار هارلی به عنوان قربانی او بر روی میز قرار دارد، اما انگار او هارلی را نه به عنوان قربانی بلکه یک مریض می‌پندارد و قرار است معالجات مخصوص خودش را روی او انجام دهد!


بخش سوم: پنج سوالی که بعد از دیدن تریلر به ذهن می‌رسد

تریلر جوری گردآوری شده که زیاد اطلاعات به ما بیننده‌ها ندهد، ولی ما روی آن عمیق شدیم و در این بخش از مقاله می‌خواهیم سوالاتی را که بعد از دیدن تریلر برایمان مطرح شده است با شما در میان بگذاریم

suicide-squad-trailer-40617-144007

آیا ددشات برای چیزی فراتر از تنها رهایی می‌جنگد؟

هنگامی که بیشتر ابرشرورهای این تیم، شرارت خالص هستند، ددشات به نظر می‌رسد که مرد خانواده باشد. ما مطمئن نیستیم که بین او و دختری که دو بار در تریلر دیدیم و ددشات چه رابطه‌ای وجود دارد، ولی احتمال دارد که او دختر لاتون، زو، باشد که اولین بار در سال ۲۰۰۵ خلق شد. این ممکن است که ذات انسانی بیشتری به ددشات نسبت به رفقای جنایتکارش بدهد ولی هنوز چیزی تایید نشده است.

suicide-squad-trailer-43209-144025

قرار است خواستگاه چند شخصیت را در این فیلم ببینیم؟

قرار است یک عالمه شخصیت در این فیلم حضور داشته باشند، حتی بدون احتساب جوکر. بیشتر این شخصیت‌ها قرار است برای اولین بار در یک فیلم حاضر شوند و فیلم به یقین نمی‌تواند خواستگاه همه‌ی شخصیت‌ها را پوشش دهد. در این فیلم ما شاهد کاتانا، کیلر کراک، کاپیتان بومرنگ و… خواهیم بود، خب، پس قرار است در این فیلم سرگذشت کدام شخصیت‌ها را ببینیم و از طرف دیگر، چه شخصیت‌هایی سر گذشت‌شان تعریف نمی‌شود و در طی فیلم با شخصیت آن‌ها آشنا خواهیم شد؟

suicide-squad-trailer-432451-144029

آیا این خواستگاه جدید هارلی است؟

در این تریلر در چند صحنه کوتاه دکتر هارلین کوینزل (Dr. Harleen Quinzel) را قبل از اینکه به هارلی کویین بدل شود می‌بینیم. در یکی از صحنه‌ها او در حالی دیده می‌شود که به یک تخت بسته شده و با این دیالوگ جوکر در این تریلر یعنی «من نمی‌خوام بکشمت. من فقط می‌خوام آزارت بدم، خیلی، خیلی بد!» روبه می‌شویم. قبلا هم دیوید ایر گفته بود که قرار است خواستگاه هارلی عوض شود، آیا قرار است هارلی  بعد از این کار جوکر به جنون برسد؟

suicide-squad-trailer-43530-144044

این دفعه جوکر تصمیم دارد چه کاری انجام دهد؟

وقتی اولین عکس رسمی از جوکر منتشر شد ،چیزی که طرفدارها را بسیار خشمگین کرد خالکوبی‌های روی بدن او بود، هرچند بعد از انتشار شایعه شد که این عکس تصویر نهایی نیست و ممکن است تغییر داده شود. ولی بعد از منتشر شدن اولین تریلر به صورت رسمی تایید شد که ما با یک جوکر خالکوبی شده روبه‌رو‌ هستیم. ولی سوالی که پیش می‌آید این است که این خالکوبی ها از کجا آمده‌اند؟ آیا این یکی از قسمت‌های رابطه‌ی بین هارلی و جوکر است؟ آیا این جوکر می‌تواند به خوبی در دنیای جدید سینمایی دی سی بدرخشد؟ به طور واضح او در زندان نیست پس قرار است چه کاری انجام دهد؟ به نظر می‌رسد که داستان‌های زیادی قرار است در این فیلم بیان شود…

suicide-squad-trailer-43448-144042

چرا هارلی به دنبال جوکر می‌رود؟

اینجا چیزی هست که باید آنرا در نظر بگیریم؛ چه رابطه‌ای بین جوکر و هارلی وجود دارد؟ آیا آنها عاشق سیر نشدنی یکدیگر هستند؟ یا اینکه موضوع انتقام است؟ چه اتفاقی بین هارلی و جوکر افتاده که هارلی حاضر شده‌ است عضو این تیم شود؟ شایعاتی مبنی بر این که بعد از اینکه جوکر با بی رحمی یکی از رابین را کشته است و به همین دلیل هارلی از او جدا شده و فیلم جوخه انتحار حول داستان هارلی می‌گردد وجود دارد.


بخش چهارم: پنج چیز که با دیدن این تریلر دستگیرمان می‌شود

suicide-squad-trailer-40419-143996

به نظر می‌رسد سوپرمن طبعه‌ای برای نسل ابر انسان‌ها باشد

در طی سکانس آغاز کننده تریلر که ما آماندا والر و یک فرد دیگر را با هم می‌بینیم که دارند شام می‌خورند، آماندا والر به این اشاره می‌کند که بعضی از اعضای جوخه قدرت‌هایی دارند. والر به این اشاره می‌کند که او چیزهای شبیه به آن زیاد دیده‌است. و اینطور که به نظر می‌آید سوپرمن به نوعی الگوی بقیه ابرقدرت‌ها شده‌ است. عمدا یا سهوا سوپرمن مفهوم ابرقدرت را به دنیای دی سی آورده‌ است.

suicide-squad-trailer-40617-144007

ددشات دختر دارد

بدیهی است که ما نمی‌توانیم به طور یقین رابطه‌ی آنها را مشخص کنیم، ولی چند صحنه از تریلر نشان می‌دهد که به نظر ددشات یک دختر کوچک دارد که مسئولیتش را به عهده دارد. به نظر می‌آید این دختر حضور کوتاهی داشته باشد.

suicide-squad-trailer-40658-144024

بتمن در فرهنگ عامه شناخته شده است

قدری مبهم است که بتمن چطور به طور عمومی در دنیای سینمایی دی سی شناخته شده است. آیا او یک شخصیت شناخته شده‌ است یا یک افسانه شهری؟ ما بیشتر حدس می‌زنیم که افسانه شهری باشد، ولی به نظر ‌میرسد که این آدم به اندازه کافی او را می‌شناسد که از او یک لباس درست کند و با آن به قتل و غارت بپردازد.

suicide-squad-trailer-43612-144047

جوکر دستگیر شده بوده‌است

در سکانس ابتدایی فیلم والر اعلام می‌کند که بدترین بدترین‌ها را دستگیر کرده است. ما به طور قطع می‌توانیم بگوییم که آن فرد جوکر است، چه کسی غیر اون می‌تواند باشد؟ او اینطور ادامه می‌دهد که او را در چاله‌ای انداخته‌اند و انداختن او در یک چاله به نوعی به این اشاره دارد که آنها فکر می‌کنند که کار او تا ابد تمام شده است. ولی ما فکر می‌کنیم که او اشتباه می‌کند!

suicide-squad-trailer-43348-144036

پرش‌های زمانی

در چند صحنه کوتاه در تریلر به نظر می‌رسد که در بازه‌ی زمانی متفاوتی رخ می‌دهتد. ما هارلی کویین را در زمان حال دیدیم، ولی همچنین ما او را در سکانسی در لباس دکترها دیدیم و اینکه جوکر دارد او را شکنجه می‌دهد. و یک صحنه دیگر او را در ماشین جوکر می‌بینیم. همه‌ی اینها نشان می‌دهد که ما در این فیلم با چیزهایی از ریشه‌ی او روبه‌رو خواهیم شد.

جوخه‌ی انتحار (به انگلیسی: Suicide Squad) فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است به کارگردانی دیوید آیر که بر پایه‌ی شخصیت‌های دی سی کمیکس ساخته می‌شود. جوخه‌ی انتحار داستان گروهی از تبهکاران است که دولت، به آنها فرصت رهایی می‌دهد اما ماموریتی که به آنها داده می‌شود همه آن‌ها را به کشتن خواهد داد. در این فیلم جرد لتو در نقش جوکر، ویل اسمیت در نقش ددشات، مارگو رابی در نقش هارلی کویین، جای کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه در نقش جادوگر و جوئل کینامن در نقش ریک فلگ به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم سینمایی جوخه‌ی انتحار به کارگردانی دیوید آیر در تاریخ ۵ آگوست سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد

خبرهای مرتبط با این خبر...

سازنده شخصیت هارلی کوئین، بازی Margot Robbie را تحسین کرد... مطمئنا آن شور و نشاط مثبتی که کمپانی برادران وارنر از فیلم Suicide Squad انتظار داشت با این نقد های نسبتا بدی که از فیلم منتشر شده برآورده نشده ولی با...
باکس آفیس 8 شهریور : ترسناک کم بودجه Don’t Breathe به صدرنشینی Suicide Squad پایان داد + ف... شاید شما هم با دیدن تریلر فیلم ترسناک Don’t Breathe از موفقیت این فیلم در اولین هفته اکران تعجب زده نشید! در دورانی که فیلمهای کم بودجه و ترسناک در سی...
کارگردان Suicide Squad از تتو جوکر و داستان رابین می‌گوید... از وقتی که فیلم Batman V Superman: Dawn Of Justice اوایل امسال منتشر شد، هواداران زیادی تئوری های مختلفی از حضور رابین در دنیای گسترش‌یافته دی‌سی ارائ...
فروش 65 میلیونی روز جمعه ی Suicide Squad و شکستن رکورد آگوست و Deadpool ؟... من خودم به شدت منتظرم ببینم امشب Suicide Squad در باکس آفیس چه فروشی رو برای هفته ی اول ثبت میکنه و یادم نمیره وقتی Deadpool فروش هفته ی اولش مشخص شد ...
ساخت نسخه متفاوت از Robin Hood با بازی Margot Robbie توسط شرکت Sony Pictures... Sony Pictures توانسته در سال های اخیر در زمینه ساخت فیلم بسیار خوب بدرخشد و حالا اخباری مبنی بر اینکه این شرکت توانسته اجازه ساخت فیلمی با بازی Margot...
تریلر جدید Suicide Squad بازی Will Smith و جوکر Jared Leto را آزاد می کند.... سومین تریلر فیلم Suicide Squad منتشر شد. Suicide Squad محصول 2016 فیلمیست به کارگردانی David Ayer که بر اساس تیمی در کمیک های شرکت DC با همین نام س...

یک پاسخ به “اولین تریلر جوخه‌ی انتحار (Suicide Squad) رسماً منتشر شد (نقد تریلر اضافه شد)”

  1. Scream گفت:

    اوووووف آقا ویل اسمیت تو فیلمه یعنی شاهکار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید