اخبار فیلم

اولین تریلر از Love Actually 2 با بازی همان بازیگران قبلی خود

یکی از فیلم های خاطره انگیز و پر طرفدار که حالا برای خیلی ها تبدیل به نوستالژی شده است فیلم Love Actually  محصول سال ۲۰۰۳ میلادی به کارگردانی Richard Curtis می باشد. هنرمندان شاخصی از جمله Liam Neeson و Keira Knightley و Alan Rickman و خیلی های دیگر در این فیلم بازی کرده بودند و از این بابت یکی از پر ستاره ترین فیلم های ممکن است. حالا بعد از آن همه شایعات و اخبار درباره ساخت قسمت دوم این فیلم، تریلری جدید از Love Actually 2 منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، تا به حال به این فکر کرده اید که کاراکتر های دلخواه و مورد علاقه ی شما از فیلم Love Actually در حال انجام چه کاری هستند؟ حالا کاشف به عمل آمده که خیلی فرقی ایجاد نشده و آن ها همان کاری را انجام می دهند که سال ها پیش انجام می دانند. همچنان Rufus ( با بازی Rowan Atkinson) کند ترین سرویس دنیا را ارائه می دهد و The Prime Minister با بازی Hugh Grant همچنان در حال رقصیدن بین پله ها و … است البته با واکنش های به مراتب کند تر! بقیه ی کاراکتر ها هم از Jamie با بازی Colin Firth گرفته تا Mark با بازی Andrew Lincoln همچنان همان طوری به شکل گذشته هستند.

شبکه ی NBC اولین تریلر از فیلم Red Nose Day Actually که درواقع دنباله ی کوتاهی بر فیلم Love Actually به کارگردانی نویسندگی Richard Curtis می باشد را منتشر کرده است.

در این فیلم بازیگرانی چون Marcus Brigstocke و Thomas Brodie-Sangster و Liam Neeson و … بازی می کنند . می توانید تریلر این فیلم را در زیر تماشا کنید:

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن